چاپ
ارسال به دوست

تکاب : دیدار رئیس و پرسنل شبکه دامپزشکی تکاب با امام جمعه شهرستان به مناسبت روز ملی دامپزشکی

امام جمعه تکاب : تلاش در تهیه و تأمین غذای سالم و حلال نقش عمده ای در سلامت جسمی و روانی افراد جامعه داشته و مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک بین انسان و دام موجب ایجاد اشتغال پویا و صرفه جویی اقتصادی برای شهروندان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر احمد بهرامی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تکاب به همراه پرسنل این شبکه به مناسبت 14 مهر ماه ، روز ملی دامپزشکی با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار  دکتر بهرامی گزارشی از مهمترین  اقدامات شبکه دامپزشکی تکاب در راستای تأمین بهداشت عمومی و مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک بین انسان و دام را ارائه نمودند و از تشریح کردند: فعالیتهای دامپزشکی تضمین کننده سلامتی فراورده های خام دامی و بالتبع سلامت انسانها دارد.

وی همچنین گفت: اقدامات دامپزشکی موجب حفاظت و صیانت از جمعیت دامی منطقه به عتوان یک سرمایه ملی شده و به اشتغال پایدار روستائیان کمک می کند.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی ، امام جمعه شهرستان تکاب ضمن تبریک روز دامپزشکی و تقدیر و تشکر از فعالیتهای شبکه دامپزشکی تکاب، تصریح کرد: تلاش در تهیه و تأمین غذای سالم و حلال نقش عمده ای در سلامت جسمی و روانی افراد جامعه داشته و مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک بین انسان و دام  موجب ایجاد اشتغال پویا و صرفه جویی اقتصادی برای شهروندان خواهد شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٤٠٠/
  • ٠٨:٥٩ - 1399/07/16/
  • تعداد بازدید: 153

خروج