• 1402/02/27 - 11:54
  • تعداد بازدید : 84
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی به مناسبت 27 اردیبهشت ؛روز ارتباطات و روابط عمومی..

مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی با صدور پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت ؛روز ارتباطات و روابط عمومی این روز را به فعالان،دست اندرکاران و علاقمندان این حوزه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان با صدور پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت ؛روز ارتباطات و روابط عمومی این روز را به فعالان،دست اندرکاران و علاقمندان این حوزه تبریک گفت.

 در متن این پیام آمده است:

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی ،اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی،سازمانی و اجتماعی در دنیای امروز است.

بی شک مدیران و کارشناسان روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و سیستم های سازمانی با اطلاع رسانی از خدمات و دستاوردهای نظام ، دیدگاه ها و مواضع ،سیاست ها و برنامه های مدیران و دستگاه ها از یک سو و انعکاس به موقع مسائل، پیشنهادات،انتقادات و سوالات و نیازهای مخاطبین و شهروندان از سویی دیگر، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می نمایند و ما نیز قدردان این تلاش حرفه ای و حساس روابط عمومی ها هستیم.

روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شان و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود .

 در پایان اینجانب فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست‌اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت‌رسانی به مردم گام برمی‌دارند تبریک عرض نموده و مراتب سپاسگزاری خود را از اقدامات همه مدیران و کارشناسان خدوم روابط عمومی اعلام می‌دارم.

 

      دکتر سید امید خلیل زاده

     مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 301693
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه