• 1403/01/08 - 09:00
  • تعداد بازدید : 73
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مهاباد : تداوم تشدید نظارت های بهداشتی در ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر آغاز رئیس شبکه دامپزشکی از تداوم تشدید نظارت کارشناسان دامپزشکی بر بازار توزیع فراورده‌های خام دامی در این شهرستان خبر داد.

وی در گفت گو با روابط عمومی اداره کل اظهار کرد: به منظور کنترل بهداشتی انواع گوشت و فرآورده های خام دامی در مراکز عرضه ، رستورانها و غذاخوریهای فعال در ایام تعطیلات نوروزی و ماه مبارک رمضان ۲ اکیپ بازرسی بهداشتی دامپزشکی با بکارگیری چهار نفر ناظرین بهداشتی و شرعی دامپزشکی در این ایاع فالیت دارند

وی اضافه کرد : دامپزشکی در راستای وظایف بهداشتی خود، وظیفه نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی از جمله شیر، گوشت سفید و قرمز، تخم مرغ، عسل و از مزرعه تولید تا سفره مصرف را به عهده دارد و با هرگونه فعالیت غیر بهداشتی با منشاء دامی در همه مراحل برخورد خواهد شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مهاباد در خاتمه از شهروندان محترم در خواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی می توانند مراتب را به شبکه دامپزشکی مهاباداطلاع رسانی نمایند. تا برخورد های لازم صورت گیرد .

لازم به ذکر است طرح نظارت بهداشتی نوروزی توسط اکیپهای بازرسی بهداشتی دامپزشکی به مدت۳۳ روز برای نظارت بر مراکز عرضه انواع فرآورده های خام دامی ( از تاریخ ۱۹/۱۲/۱۴۰۲ لغایت ۲۲/۱/۱۴۰۳ ) همزمان با سراسر استان در این شهرستان به اجرا گذارده شده است

  • گروه خبری : اخبار شهرستان مهاباد,اخبار شهرستان صفحه اصلي
  • کد خبر : 316984
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه