• 1403/01/05 - 09:44
  • تعداد بازدید : 77
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار نوروزی مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی با همکاران

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دیدار نوروزی دکتر خلیل زادi مدیرکل دامپزشکی استان  ، مسئول دفتر نمایندگی  ولی فقیه و معاونین با همکاران در سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی برگزار گردید.

 در این دیدار ابتداء پس از تلاوت ایاتی چند از کلام  مجید، دکتر خلیل زاده  ضمن خوش آمد گویی و تبریک سال نو و تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن ماه مبارکرمضان به یکایک همکاران ارجمند و خانواده های محترمشان، از زحمات ارزشمند تمامی فعالان و تلاشگران حاضر در عرصه سلامت و دامپزشکی که در مسیر بهبود سلامت زیستی و تأمین سلامت مردم شریف استان، تلاش میکنند تقدیر و تشکر نمود. 

وی با اشاره به نامگذاری شعارسال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب "جهش تولید با مشارکت مردم"   انتخاب این شعار  را بیانگر اهمیت توجه به تولید ملی و نقش حیاتی مشارکت همگانی مردم در تحقق این هدفگذاری عنوان کرد و  و سالی توأم با موفقیت و پیشرفت برای همکاران آرزو نمود.

   در قسمتی از این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ولی زاد ه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه دراداره کل دامپزشکی استان با تبریک سال جدید وماه مبارک رمضان با اشاره به شعار سال افزود مردم هر وقت وارد میدان شده اند کارهای ناممکن را به ممکن تبدیل نموده اند و با مشارکت مردم تحقق شعار سال امکان پذیر است .

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 316863
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

تصاویر

لینک کوتاه