• 1401/11/01 - 13:07
  • تعداد بازدید : 124
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بر گزاری جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد بزرگداشت دهه فجر در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانغربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد بزرگداشت دهه فجر اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانغربی با حضور مدیرکل محترم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین و اعضای کمیته در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه دکتر خلیل زاده با گرامیداشت ایام الله دهه فجر   ، دهه فجررا فرصتی ارزشمند برای گزارش خدمات به مردم عنوان کرد و افزود : دامپزشکی استان هرچقدر در توان وامکانات دارد در خدمت رسانی به مردم دریغ نخواهد کرد و باید تلاش کنیم برنامه های دهه فجر با عظمت وشکوه برگزار بشود.

دکتر خلیل زاده بر نقش مردم در انقلاب اشاره و تامین امنیت غذایی مردم را موضوع بسیار مهم دانسته وبر تلاش مجموعه دامپزشکی استان جهت تامین غذای پاک وسالم وبهداشتی وحلال تاکید نمود.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان هم در این جلسه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیینی اشاره و افزود: تلاش دشمنان ایجاد یاس وناامیدی در بین مردم است و از توطئه های دشمنان جهت رسیدن به اهداف شوم خود ،  تحریف انقلاب  و یاس آفرینی است لذا دهه فجر فرصت مناسبی است تا عملکرد مجموعه دستگاههای اجرایی بصورت مستند ومصداقی برای مردم تبیین شود .

حجه الاسلام ولی زاده افزود: روستائیان وعشایر از قشرهای زحمتکش انقلاب بوده و همیشه دین ووفاداری خود را به نظام وارزشهای والای آن به اثبات رسانده اند وخدمت به این قشر افتخاری بس بزرگ است ودامپزشکی مفتخر به ارائه خدمات به این قشر فداکار و محروم جامعه است.

در ادامه جلسه شرکت کنندگان به برنامه های پیشنهادی خود در راستای  بزرگداشت هرچه بهتر ایام الله دهه فجر را بیان نمودند .

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 296476
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه