• 1402/11/18 - 12:31
  • تعداد بازدید : 46
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
همزمان با هفتمین روز از ایام مبارک دهه فجر

برگزاری یادواره ۲۸ شهید منتسب به خانواده دامپزشکی دراداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی : مراسم یادواره شهدای منتسب به خانواده دامپزشکی همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور مدیر کل دامپزشکی استان، معاون امور ایثارگران استاندار، نماینده بنیاد شهید ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی، مسئول بسیج مهندسین جامعه کشاورزی ، نمایند بنیاد شهید ، فرزندان و خانواده های محترم  شهدا و جمع کثیری از کارکنان و کارمندان در سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.

در این مراسم دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان ضمن تبریک عید مبعث ، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با ارائه گزارشی از اقدامات اداره کل در خصوص اقدامات فنی و کنترل و پیشگیری از بیماری های دامی در طول یازده ماه سالجاری ،با بیان اینکه شهدا سند پرافتخار کشورهستند چرا که با شجاعت تمام در مقابل دشمن ایستادگی کردند و به فیض شهادت نائل آمدند، گفت: پاسداشت نام و یاد شهدا احیا کننده الگویی ماندگار برای نسل امروز است.  و افزود همه باید در راستای ترویج راه و سیره شهدا در جامعه و معرفی آنها به نسل جوان تلاش و کوشش کنیم چرا که شهدا الگویی برای همه ما هستند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو افزود : با شرکت دراین انتخابات قطعا" آینده روشن برای خود و میهن عزیز ایران اسلامی رقم خواهیم زد وحضور پر شور و حداکثری موجبات یاس دشمنان وخشنودی ارواح پاک شهیدان وامام راحل را فراهم خواهد نمود.

 در ادامه مراسم حجت اسلام و المسلمین ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان ، با بیان اینکه شهدا نماد و الگوی تمام عیار انسان الهی هستند، افزود: تاسی و توجه به معرفت الهی و معنوی شهدا جامعه را به کمال می‌رساند

وی در ادامه  افزود : شهدا را مایه خیر و برکت نظام اسلامی هستند، و تصریح کرد : امنیت، آسایش و اقتدار ایران اسلامی را مرهون وجود خون با برکت شهدا هستیم.

وی درخاتمه بر حضورحداکثری در انتخابات 11 اسفند تاکید کرد و افزود : ملت ایران در طول 45 سال ثابت کرده اند به نظام و آرمان های والای آن وفادار بوده و در پیروی از منویات مقام معظم رهبری در تمانمی صخنه های اجتماعی و سیاسی دشمن را مایوس و ناکام خواهند گذاشت.

 در پایان این مراسم  از 28 نفر از خانواده های محترم  شهدا با اهدا  لوح سپاس توسط مدیر کل از صبر و مجاهدت آنان تقدیربعمل آمد. وهمچنین از 17 نفر از فرزندان همکاران که به سن تکلیف سیاسی رسیده بودند و برای اولین بار در این فریضه دینی سیاسی شرکت و بعنوان "رای اولی ها " با حضور در پای صندوق اخذ رای به تکلیف خود عمل خواهند نمود  تجلیل بعمل آمد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 314851
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

تصاویر

لینک کوتاه