• 1403/04/20 - 10:51
  • تعداد بازدید : 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بحث و تبادل نظر در خصوص رفع مشکلات کشتارگاههای میاندواب و مهاباد در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی  اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر سید امیدخلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان در سفر یک روزه خود به شهرستان مهاباد  بهمراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، روسای شهرستانهای مهاباد و میاندواب با فرماندار این شهرستان دیدار و  مشکلات کشتارگاه دام  را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار دکتر خلیل زاده نقش دامپزشکی درپیشبرد اهداف و بهداشت و امنیت غذایی جامعه و مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک و همچنین لزوم مدیریت و توجه بیشتر بر مباحث بهداشت عمومی و امنیت غذایی فرآورده های خام با منشاء دامی دام اشاره کرد و جایگاه دامپزشکی را در تامین سلامت و امنیت غذایی  را بسیار مهم عنوان کرد.

مدیر کل دامپزشکی استان با  قدردانی از زحمات فرماندار شهرستان مهاباد در پشتیبانی از شبکه دامپزشکی یادآور شد امنیت غذایی و تامین سلامت عمومی جامعه نتیجه فعالیت ها و خدمات اداره دامپزشکی بوده که کمک مجموعه فرمانداری در نیل به این اهدا ف تاثیرگذار بوده و بر رفع مشکلات کشتارگاه تاکید نمود.

فرماندار شهرستان مهاباد نیز با حمایت و  استقبال از برنامه های دامپزشکی فعالیت های دامپزشکی را برای بهداشت جامعه بسیار مفید اعلام نمود و از زحمات  مجموعه دامپزشکی و پرسنل شبکه  دامپزشکی در ارتقاء سطح بهداشت عمومی جامعه تشکر و قدردانی کرد.

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 322393
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه