چاپ
ارسال به دوست

دردیدار مدیر کل دامپزشکی با فرماندار شهرستان چایپاره

بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای لازم در جهت حل مشکلات دامپزشکی ، میدان دواب و واکسیناسیون احشام

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایچان غربی ، دکتر سید امید خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان در سفر خود به این شهرستان با فرماندار چایپاره دیدار نمود.

در این دیدار دکتر سید امید خلیل زاده گزارشی از روند فعالیت  و برنامه های اداره کل دامپزشکی استان در خصوص مبارزه با  بیماری های دامی و بیماری های قابل انتقال بین انسان و دام،  و پیشگیری و کنترل  بیماریهای دامی و مشترک از طریق مایه کوبی بهینه  و همچنین کنترل بهداشتی و ساماندهی میادین دواب و ساماندهی کشتارگاههای سنتی استان را تشریح نمود.

دکتر خلیل زاده با اشاره به مشکلات دامپزشکی در حوزه واکسن و درمان به نقش دامپزشكي درپيشبرد اهداف و بهداشت و امنيت غذايي جامعه و مبارزه با بيماريهاي دامي و مشترك و همچنین لزوم  مدیریت  و توجه بیشتر بر مباحث بهداشت عمومی و امنیت غذایی فرآورده های خام با منشاء دامی و توجه به کنترل و تردد و نقل و انتقال ضابطه مند دام اشاره کرد و جایگاه دامپزشکی را در تامین سلامت و امنیت غذایی بسیار مهم عنوان کرد  و خواستار همکار و تعامل نهادهای مرتبط با دامپزشکی شد و از تلاشها ، پیگیری و همکاری های فرماندار شهرستان چایپاره  با شبکه دامپزشکی در راستا تحقق اهداف سازمانی قدردانی کرد.

در خاتمه فرماندار شهرستان چایپاره نیز با اشاره به اهمیت حرفه دامپزشکی فعالیت های دامپزشکی را برای بهداشت جامعه بسیار مفید اعلام نمودند و اظهارکرد بدون شک تلاشهای دامپزشکی ضامن سلامتی عموم جامعه و تأمین امنیت غذایی بوده  و در این راستا از اقدامات مجموعه دامپزشکی شهرستان قدردانی نمود .

لازم به دکر در این سفر برنامه ملاقات مردمی  و دیدار مدیر کل دامپزشکی با دامداران و چوبداران منطقه و بهره برداران از خدمات دامپزشکی برگزار گردید و در جهت رفع مشکلات ایشان بحث و تبادل نظر شد .

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٧٦٤٣/
  • ٠٨:٢٨ - 1399/08/28/
  • تعداد بازدید: 97

خروج