چاپ
ارسال به دوست

در دیدار مدیر کل دامپزشکی با فرماندار شهرستان شوط

اعلام آمادگی توسط فرماندار و بخشداران و دهیاران جهت همکارهای همه جانبه در راستای پیشبرد اهداف دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان شوط، وی آمادگی خود ، بخشداران و دهیاران برای همکاری و حمایت همه جانبه در راستای پیشبرد اهداف دامپزشکی را اعلام نمود.

دراین دیدار دکتر خلیل زاده مدیرکل دامپزشکی استان با تشریح وظایف دامپزشکی در خصوص پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام، نظارت بر فرآورده های خام دامی ،کنترل و پیشگیری از بیماری های دامی  و همچنین در خصوص مشکلات ساختاری و بهداشتی کشتارگاههای طیور شهرستان (کشتارگاه مرغ ویژه و مرغ ماکو) مطالبی را بیان نمودند و خواستارحمایت بیشتر فرمانداری در رفع این مشکلات شد.

فرماندار شهرستان شوط نیز نقش موثر کشتارگاه در تامین سلامت و بهداشت شهروندان را به عنوان مکان عرضه فرآورده های گوشتی را بسیار مهم عنوان کرد و قول مساعد درجهت رفع مشکلات کشتارگاههای شهرستان را داد.

در خاتمه فرماندار شهرستان شوط ، ضمن تقدیر از اقدامات شبکه دامپزشکی این شهرستان افزود : با وجود مسئولیت گسترده پرسنل دامپزشکی در تامین بهداشت عمومی جامعه دامپزشکی شهرستان نیازمند نیروی انسانی بیشتر است و خواستار توجه بیشتری به موضوع رفع کمبود نیروی انسانی شد.

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٧٦٣٥/
  • ١٣:٥٨ - 1399/08/27/
  • تعداد بازدید: 179

خروج