چاپ
ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در پیامی، روز دامپزشکی را به تلاشگران و زحمتکشان این عرصه که متعهدانه و مجدانه برای ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه با فداکاری و ایثار تلاش می کنند،تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، مهندس جلیلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در پیامی، روز دامپزشکی را به تلاشگران و زحمتکشان این عرصه که متعهدانه و مجدانه برای ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه با فداکاری و ایثار تلاش می کنند،تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

نامگذاری 14 مهر ماه در تقویم رسمی کشور با عنوان روز دامپزشکی، فرصتی فراهم آورد تا بیشتر از همیشه به یاد همکارانی باشیم که در راستای بهبود تولیدات دامی و تامین امنیت غذایی با تولید محصولات سالم , بهداشتی که از وظایف جهاد کشاورزی است، تلاش می کنند.

اهمیت کار دامپزشک به طور کل در عرصه های بهداشت گوشت و مواد پروتینی ، بهداشت و کنترل سلامت غذایی ، کنترل و پیشگیری بیماری های مشترک از حیات وحش به انسان و در آخر خدمت به حیوانات حیات وحش و حیوانات اهلی و خانگی بر کسی پوشیده نیست .

انتخاب روزی به عنوان روز دامپزشک، در واقع حداقل اقدامی است که می توان برای تکریم و ادای احترام به این عزیزان که به انحاء مختلف اعم از علمی و اجرایی برای تحقق سلامت فراگیر و پایدار و ارتقاءامنیت غذایی مردم از مزرعه تا سر سفره و استمرار آن در جامعه شبانه روز تلاش و کوشش می کنند، بجاآورد.

لذا با تبریک این روز به همه فعالان و همکاران بخش دامپزشکی استان که عمر گرانبهای خود را در خدمت به سلامت جامعه دامی و در نهایت سلامت بشر صرف می کنند، آرزوی توفیق روزافزون همگی را از درگاه خداوند متعال دارم.

 

                         رسول جلیلی

                      رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٢٩٥/
  • ٠٩:١٩ - 1399/07/15/
  • تعداد بازدید: 202

خروج