چاپ
ارسال به دوست

دیدار مدیران کل دامپزشکی استان و گمرک بازرگان

تقدیر مدیر کل گمرک بازرگان از خدمات دامپزشکی به عنوان سازمان همجوار گمرک و تعامل بسیار خوب شبکه دامپزشکی ماکو و کارشناسان حوزه قرنطینه دامی مرز بازرگان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی،  مدیر کل دامپزشکی استان در سفر به شهرستان ماکو با مدیر کل گمرک بازرگان دیدار کرد.

در این دیدار  دکتر داهیم مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی از زحمات و  تعامل مدیر کل گمرک بازرکان و پرسنل این مجموعه با دامپزشکی تقدیر و  قدر دانی نمود.

 مدیر کل گمرک بازرگان نیز در این دیدار  اعلام نمودند گمرک بازرگان  آماده همکاری و تسهیل کلیه فرایندهای ترخیص و ترانزیت و صادرات طبق قوانین سازمان دامپزشکی کشور می باشد و  از خدمات دامپزشکی به عنوان سازمان همجوار گمرک و تعامل بسیار خوب شبکه دامپزشکی ماکو و کارشناسان حوزه قرنطینه دامی بازرگان تقدیر و تشکر نمود . 

بازدید از نحوه ارائه خدمات  در ترخیص محموله های وارداتی و ترانزیتی دام زنده و فراورده های گوشتی و تخم مرغ  در معیت خانم آیرم رئیس شبکه دامپزشکی ماکو از دیگرموارد سفر مدیر کل دامپزشکی استان به شهرستان ماکو بود.

لازم به ذکر است : گمرک بازرگان به عنوان بزرگترین گمرک زمینی کشور روزانه محل تردد حداقل 50 کامیون حامل  محموله های دام زنده و گوشت قرمز ،تخم مرغ وانواع داروهای دامی می باشد که بعد از انجام بازرسیهای لازم و نمونه برداری در محموله های ترخیصی به صورت شبانه روزی فعالیت می نماید.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٣٤٥٢٠/
  • ١٢:٣٧ - 1398/04/20/
  • تعداد بازدید: 76

خروج