< اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی
 


چاپ
ارسال به دوست

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه کرامت و جشن ولادت امام رضا(ع) در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، مراسم  گرامیداشت دهه کرامت و جشن ولادت امام رضا(ع) با حضور مدیر کل دامپزشکی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، فرمانده حوزه 8 بسیج ادارات شهید رجایی و پرسنل در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام  و المسلمین ولی زاده  مسئول دفتر نماینده ولی فقیه دامپزشکی استان گفت: دهه کرامت  دهه بزرگداشت و انتشار فرهنگ  ناب ولایت در کلام و سیره حضرت امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) است.

وی با اشاره به معنای کرامت افزود: کرامت به معناى دورى از پستى و فرومایگى بوده و روح بزرگوار و منزه از هر پستى را کریم گویند و بر نسل امروز و فردای این کشور ولایی شایسته آن است که خود را از «پستى و فرومایگى» به دور و در امر خودسازی و سلامت جامعه تلاش کنند.

وی باشاره به حدیث سلسلةالذهب گفت :  اینکه کرامت دو نوع می باشد که یکی کرامت خداددای است که شامل همه انسانها می باشد و دیگری کرامت اکتسابی که برای رسیدن با آن باید روح را منزه کرد .

، مدیر کل دامپزشکی استان  نیز در این مراسم ضمن خوش آمدگویی و تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) به حضار، گفت دهه کرامت تبلور ارزش‌های دینی  و از برکات انقلاب اسلامی است.

در این مراسم با سخنرانی  سرهنگ ولی زاده فرمانده حوزه 8 بسیج  ادارت شهید رجایی  ، با مدیحه سرایی و اهداء جوایز به برندگان مسابقه دهه گرامت همراه بود .

 

  • کد خبر: ١٣٤٥١٣/
  • ١١:١٨ - 1398/04/20/
  • تعداد بازدید: 13

خروج