بوکان : پايان طرح فاز دوم واكسيناسيون تب برفكي در گاو و گوساله
بيماري تب برفكي بيماري ويروسي و بسيار مسري است كه دام هاي زوج سم را مبتلا مي كند ايجاد تب ، آب ريزش از چشم ، وجود زخم و كف در دهان ، زخم در سم ها و لنگش از علائم آن است.
 ١٣٩٨/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بوکان: ایمن سازی بالغ بر 134 هزار راس دام سبک و سنگین علیه بیماری بروسلوز ( تب مالت ) از ابتدای سالجاری تا کنون
بیماری بروسلوز بیماری مهم مشترک و قابل انتقال بین انسان و دام می باشد که از 2 جنبه اقتصادی و بهداشت عمومی هزینه های فراوانی برای کشور و دامداران وارد می کند.
 ١٣٩٨/٠٨/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بوکان : ايمن سازي 57500 قطعه طيور بومي روستاهاي تابعه بوكان عليه بيماري
بيماري نيوكاسل جزو بيماريهاي ويروسي است كه انواع پرندگان اهلي و وحشي را درگير مي كند اين بيماري از طريق هوا ، آب آشاميدن آلوده ، ترشحات و فضولات پرندگان آلوده به طيور سالم منتقل مي شود و معمولاً تلفات زيادي در طيور ايجاد مي كند.
 ١٣٩٨/٠٨/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بوکان : برگزاري جلسه پلاك كوبي و بيمه اجباري دام
مزاياي اجراي طرح مشخص شدن هويت مالك احشام ، مكان دامداري ، پيشگيري از قاچاق دام ، سهولت در پيشگيري و كنترل بيماريهاي دامي ، ساماندهي مراكز نگهداري دام ، آمار دقيق جمعيت دامي ، تهيه واكسن هاي دامي ، جبران ضرر و زيانهاي وارده به دامداران در اثر بيماريها و حوادث غير مترقبه
 ١٣٩٨/٠٨/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بوکان : برگزاري كلاسهاي آموزشي در سطح دبيرستانهای این شهرستان برای تعداد 222 نفر
با برگزاری دوره های آموزشی شبکه دامپزشکی شهرستان بوکان توانسته است با ارائه مطالب و نکات بهداشتی با کیفیت و کمیت بالا، گامی مهم در معرفی کامل عملکردها، پشگیری و کنترل، پایش و مراقبت های دامپزشکی به انجام برساند.
 ١٣٩٨/٠٨/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>