چاپ
ارسال به دوست

چالدران :مصرف بیش از 800000 دز ,واکسن در جمعیت دام و طیور شهرستان چالدران

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران : این حجم از مایه کوبی بمنظور ایمن سازی جمعیت دامی نسبت به سالهای گذشته ، از ثبات و یکنواختی نسبی برخوردار بوده است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان آذربايجان غربي ، دکتر میثم سپاهی رئیس شبکه دامپزشکی چالدران با اعلام این خبر گفت : با همکاری اکیپ های مایه کوبی بخش دولتی و خصوصی ، میزان 801292 دز واکسن در سه ماهه اول سال جاری در جمعیت دام و طیور شهرستان مصرف شده است .

وی در ادامه افزود این حجم از مایه کوبی بمنظور ایمن سازی جمعیت دامی نسبت به سالهای گذشته ، از ثبات و یکنواختی نسبی برخوردار بوده است . وی همچنین ضمن تشکر از همه همکاران شاغل در این زمینه ابراز امیدواری کرد روند مذکور با تلاش و جدیت مجموعه دامپزشکی ادامه یابد .

دکتر سپاهی در پایان خاطر نشان کرد با توجه اینکه حصول نتایج موثر مایه کوبی که نهایتا ً منجر به کاهش رخداد بیماری در منطقه خواهد شد، منوط به آگاه بخشی دامداران در خصوص پیشگیری و رعایت بهداشت فردی ، دام طیور و نیز بهداشت جایگاه می باشد ، برنامه های مدونی برای آموزش و ترویج برای صاحبان احشام  و ماکیان در طول سال توسط این شبکه جهت اجرا طراحی شده است .

            


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٢٩١/
  • ١١:٤٥ - 1399/04/09/
  • تعداد بازدید: 528

خروج