< اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی
 
اخبار حاوی کلید واژه (اخبار)


چاپ
ارسال به دوست

در دیدار با نماینده مجلس و فرماندار شهرستان پیرانشهر

تاکید بر لزوم نگاه ویژه مسئولین شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت

نشست صمیمی مدیرکل دامپزشکی با نماینده شهرستان های پیرانشهر و سردشت و فرماندار پیرانشهر

به گزارش روابط عمومکی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر کامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان در سفر یک روزه خود به شهرستان پیرانشهر با نماینده شهرستان های پیرانشهر سردشت و فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر داهیم گفت:   امسال در مهرماه سال جاری برابر سیاست های سازمانی تفاهم نامه ای بین سازمان دامپزشکی با بسیج مهندسین عقد گردیده که در این تفاهم نامه مقرر گردیده قرین به ۸۰ درصد از طیور بومی روستاهای شهرستان به صورت کاملا رایگان علیه بیماری بسیار خطرناک نیوکاسل واکسینه گردد .

در ادامه دکتر داهیم با تشریح مختصری از وظایف و عملکرد گسترده دامپزشکی در حوزه بهداشت وسلامت دام، پیشگیری از بیماری های خطرناک مشترک بین انسان و دام و تامین امنیت غذایی از مزرعه تا سفره، بر لزوم نگاه ویژه مسئولین شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت تاکید نمود.

سپس  دکتر داهیم در جلسه بحث و گفتگو با همکاران از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پرسنل شاغل قرار گرفت و دستورات لازم در جهت رفع مشکلات همکاران صادر گردید .

 در خاتمه دکتر سیداحمدی رئیس شبکه شهرستان پیرانشهر ، گزارش جامعی از اقدامات ۶ ماهه انجام گرفته این شبکه در حوزه شهرستان همچون واکسیناسیون ، آمار جوجه ریزی ، اقدامات کنترلی جهت جلوگیری خروج مرغ به خارج از استان ، میزان صادرات و واردات از محل مرز تمرچین ،واحدهای پرورشی متخلف و نیز بازدیدهای ادواری از کوچ دامداران در نوار مرزی ارائه نمودند و دکتر داهیم  از اقدامات این شبکه تقدیر و نیز مطالبی ارزشمند از برنامه های آتی و نوید بخش سازمان ایراد نمودند .

  • کد خبر: ٢٤٣٨١٩/
  • ٠٩:٤٥ - 1398/06/30/
  • تعداد بازدید: 41

خروج