پایان مرحله دوم طرح ایمن سازی طیور بومی و روستایی علیه بیماری نیوکاسل در استان آذربایجان غربی
سرپرست دامپزشکی استان آذربایجان غربی : بیماری نیوکاسل یکی از بیماری‌های مهم و خطرناک طیور است که هر ساله خساراتی را به مرغداران صنعتی و روستایی وارد می‌کند و در صورت بروز و عدم کنترل، جمعیت طیورصنعتی استان را با خسارات سنگینی مواجه خواهد کرد از بین خواهد برد که بر این اساس واکسیناسیون طیورروستایی یکی از اصلی‌ترین راه‌های پیشگیری ازبروز این بیماری است.
 ١٣٩٩/٠٤/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
میاندواب :ایمن سازی 45 هزار راس دام سنگین علیه تب برفکی در اجرای فاز سوم طرح مایه کوبی علیه بیماری تب برفکی
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میاندواب : فاز سوم طرح مایه کوبی دام های سنگین شهرستان میاندواب علیه بیماری تب برفکی به پایان رسید.
 ١٣٩٩/٠٤/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
شاهین دژ: پوشش 100 درصدی پیش بینی عملیات سم پاشی بدن دام در طرح مبارزه با انگل های خارجی بدن دام تعداد توسط اکیپ دولتی
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین دژ: عملیات سمپاشی بدن دام به صورت رايگان در سطح تعدادی از دامداریهای روستاهای هدف بتعداد 14836 راس دام سبک و سنگین توسط اکیپ مبارزه با بیماریهای دامی بخش دولتی اجرا گردید.
 ١٣٩٩/٠٤/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تحت نظارت های بهداشتی دامپزشکی بیش از 31 هزار تن گوشت دام و طیور در استان آذربایجان غربی استحصال شده است
نظارت های بهداشتی دامپزشکی بر استحصال بیش از 31 هزار تن گوشت سفید و قرمز در سه ماهه نخست سال 99 در کشتارگاه‌های دام و طیور استان آذربایجان غربی
 ١٣٩٩/٠٤/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارومیه : بیش از 45000 راس دام سبک و سنگین به صورت رایگان علیه بیماریهای تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و لمپی اسکین سم پاشی رایگان میگردند
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ارومیه :بیماری CCHF در دام ها بجز تب گذرا علائم قابل توجه دیگری ندارد ولی علائم در انسان بصورت تب و خونریزی و احتمالا مرگ بروز پیدا می کند .
 ١٣٩٩/٠٤/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>