چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

پیرانشهر :بازدید رئیس شبکه دامپزشکی از روند آماده سازی نهایی و بهره برداری کشتارگاه اتوماتیک طیور شهرستان


               


           

       

   


   

       

           

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر سیدآرمان سیداحمدی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پیرانشهر در این رابطه گفت : در این بازدیدها ضمن بررسی و بازدید تمامی بخش های کشتار مرغ ، مراحل سورتینگ، پیش سردکن، سردخانه، تبدیل به پودر گوشت، بخش اداری و نیز مسائل مجوزهای حمل بهداشتی و قرنطینه‌ای مرغ زنده نیز مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های به عمل آمده، نواقص و مشکلات بهداشتی کشتارگاه‌های مذکور جهت بالا بردن کیفیت گوشت مرغ به مدیران این کشتارگاه‌ها اعلام گردید.

دکتر سیداحمدی همچنین از چگونگی روند کشتار مرغ با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و تمام آلمانی در کشتارگاه‌ طیور بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات موجود در این کشتارگاه‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

وی خاطر نشان کرد : نظارت‌های بهداشتی و قرنطینه‌ای توسط بازرسین دامپزشکی شهرستان ، مسئولین فنی و بهداشتی و بازرسین کشتارگاه‌های طیور و رعایت کامل ضوابط انتقال مرغ زنده از محل مرغداری تا کشتارگاه با گرفتن مجوز بهداشتی حمل توسط مرغدار و صدور آن برای خودروهای واجد شرایط، رصد محموله‌ها تا کشتارگاه و تخلیه در محل کشتارگاه مورد نظر با نظارت مستقیم مسئول فنی کشتارگاه بایستی انجام گیرد.


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ١٣٥٣٣١/
             

 •            

 •                 ١٢:٢١ - 1398/05/08/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 40
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج