چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

مهاباد : در ماه مبارک رمضان نظارت های بهداشتی دامپزشکی بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی تشدید می شود


               

درایام ماه مبارک رمضان ، از ساعت 8 صبح تا 20 عصر در دو شیفت کاری مراکز توزیع و عرضه، خودروهای ویژه حمل، کشتارگاه، سردخانه، کارگاه‌های فرآوری و بسته‌بندی فرآورده‌های خام دامی و سایر موارد را تحت پوشش نظارت های بهداشتی دامپزشکی قرار می گیرد .


           

       

   


   

       

           

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،حسن پور رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مهاباد با اعلام این مطلب گفت : بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی ، ویژه ایام ماه رمضان امسال نیز از تاریخ 98/2/15 لغایت 98/3/17  در این شهرستان به اجرا در آمده است .

وی با بیان اینکه اکیپهای ثابت و سیار کنترل و نظارت بهداشتی این شبکه‌ در تمام ایام ماه مبارک رمضان ، از ساعت 8 صبح تا 20 در دو شیفت کاری مراکز توزیع و عرضه، خودروهای ویژه حمل، کشتارگاه، سردخانه، کارگاه‌های فرآوری و بسته‌بندی فرآورده‌های خام دامی و سایر موارد را تحت پوشش نظارت های بهداشتی خود قرار می دهند .

حسن پور از تمامی شهروندان در خواست نمود در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی با منشاء دامی مراتب را به شبکه دامپزشکی مهاباد اطلاع دهند تا برخورد قانونی صورت گیرد .


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ١٢٩٥٠٥/
             

 •            

 •                 ٠٩:٠٢ - 1398/02/19/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 43
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج