چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

میاندواب: 909 نوبت بازدید نظارت بهداشتی دامپزشکی در طرح تشدید نظارت نوروز 98


               

تشدید بازدیدهای بهداشتی با هدف پایداری و ارتقای امنیت غذایی شهروندان و مسافران در طرح تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی در ایام نوروز 98


           

       

   


   

       

           

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اذربایجان غربی ، دکتر فتاحی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میاندواب در گفتگو با روابط عمومی اداره کل گفت:  تشدید بازدیدهای بهداشتی را با هدف پایداری و ارتقای امنیت غذایی شهروندان و  مسافران نوروزی عنوان کرد و افزود: بررسی وضعیت بهداشتی فرآورده های خام دامی از لحاظ کیفی،تاریخ تولید و انقضاء،دارا بودن کد بهداشتی و بررسی شرایط نگهداری از جمله اقداماتی است که بازرسان دامپزشکی در این فعالیت مورد بررسی قرار می دهند.

وی ابراز داشت: در این راستا تعداد 909 نوبت ، کلیه مراکز تولید و نگهداری فرآورده های خام دامی،رستوران ها،هتل ها ،مراکز رفاهی بین راهی و فروشگاه های عرضه مواد پروتئینی با منشاء دامی مورد  بازدید  و نظارت  بهداشتی قرار گرفتند .

وی گفت : در نتیجه این نظارت ها و بازرسی ها  از ابتدای انجام این طرح سراسری مقدار 1 تن 120 کیلو گرم فرآ ورده خام دامی غیر بهداشتی  غیر قابل مصرف ضبط و با دستور مقام قضایی از چرخه مصرف خارج گردید. ,و یک مرکز عرضه فرآورده خام دامی بعلت عدم رعایت موازین بهداشتی با هماهنگی دستگاه قضایی تعطیل گردید .

 


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ٨٣٧١/
             

 •            

 •                 ٠٩:٣٠ - 1398/01/18/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 84
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج