چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

شاهین دژ : تشدید اقدامات مقابله ای و هماهنگی و برنامه ریزی جهت جلوگیری از عرضه مرغ زنده


               

زنده فروشي در بازارهاي محلي و مغازه هاي مرغ فروشي يكي از مهمترين تهديدات عليه بهداشت عمومي جامعه مي باشد. كه بي توجهي به آن مي تواند مقدمات شيوع برخي از بيماريهاي مشترك بين انسان وطيور را فراهم كند،و علاوه بر به خطر انداختن سطح سلامتي جامعه خسارت اقتصادي فراواني نيز بهمراه داشته باشد .


           

       

   


   

       

           

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی دکتر علی گردعلی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین دژ از تشدید اقدامات مقابله ای و هماهنگی و برنامه ریزی جهت جلوگیری از عرضه مرغ زنده در شهرستان شاهین دژ خبر داد.

وی گفت :  زنده فروشي در بازارهاي محلي و مغازه هاي مرغ فروشي يكي از مهمترين تهديدات عليه بهداشت عمومي جامعه مي باشد. كه بي توجهي به آن مي تواند مقدمات شيوع برخي از بيماريهاي مشترك بين انسان وطيور را فراهم كند،و علاوه بر به خطر انداختن سطح سلامتي جامعه خسارت اقتصادي فراواني نيز بهمراه داشته باشد .      

 وی گفت : به همین منظور جلسه ای در محل شبکه دامپزشکی تشکیل و در ابتدا رئیس شبکه دامپزشکی  با ارائه آمار و عملکرد در این زمینه اشاره ای به مشکلات ناشی از عرضه غیر مجاز مرغ زنده نمود. و در ادامه هر یک از ادارات به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و در نهایت بر اساس تصویب نامه شماره 31/3/1/114287 مورخه 1/9/85 هیئت محترم وزیران و به استناد بند 14 این مصوبه مشارکت و نقش کلیه ادارات و ارگانهای ذیربط مورد تأکید قرار گرفت.


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ١٣٣٢٦١/
             

 •            

 •                 ١٣:١٠ - 1398/03/18/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 39
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج