چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

تکاب : تشریح اقدامات نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی در روز عید سعید قربان


               

: به منظور صیانت از بهداشت عمومی جامعه و حفظ سلامتی شهروندان محترم اکیپ های بازرسی سیار این شبکه از ساعت 7 صبح الی ساعت 13 ظهر روز عید قربان سلامتی دامهای ذبح شده توسط شهروندان محترم را را به صورت رایگان بازرسی نمودند.


           

       

   


   

       

           

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی ؛ دکتر احمد بهرامی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تکاب از اقدامات نظارت بهداشتی کارشناسان شبکه  بر عرضه  دام  و لاشه دام های قربانی در روز عید سعید قربان خبر داد.

وی گفت : کارشناسان  نظارتی شبکه دامپزشکی تکاب در قالب اکیپ های ثابت و سیار در روز عید سعید قربان  اقدام به نظارت های بهداشتی و شرعی  بر ذبح دامهای قربانی نموده و توصیه های بهداشتی لازم را نیز به شهروندان محترم ارائه نمودند.
وی با اشاره به تمهیدات لازم در آستانه عید سعید قربان و ضرورت بازرسی و نظارت بهداشتی و شرعی بر دام های قربانی افزود: به منظور صیانت از بهداشت عمومی جامعه و حفظ سلامتی شهروندان محترم  اکیپ های بازرسی سیار این شبکه از ساعت 7 صبح الی ساعت 13 ظهر روز عید قربان سلامتی دامهای ذبح شده توسط شهروندان محترم را را به صورت رایگان بازرسی نمودند.

رئیس شبكه دامپزشكی شهرستان تکاب  به شهروندان توصیه كرد، دام مورد نظر خود را صرفا از مراكز خرید مجاز (تعیین شده از طرف شهرداری ) و با نظارت كارشناسان دامپزشكی خرید كنند
بهرامی ادامه داد: در روز عید سعید قربان بیش از 55 رأس انواع دام زنده سبک و سنگین توسط کارشناسان این شبکه مورد بازرسی قرار گرفته و لاشه دامهای ذبح شده نیز پس از ذیح مجدداً مورد بازرسی های بهداشتی قرار گرفته تا سلامتی شهروندان محترم از خطر بروز بیماریهای مشترک بین انسان و دام مصون بماند.


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ٢٤٢٣٩٦/
             

 •            

 •                 ٠٨:١٤ - 1398/05/22/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 28
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج