چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

ارومیه : کشف و توقیف محل تولید غیر مجاز همبرگر


               

دامپزشکی در راستای وظایف بهداشتی خود، وظیفه نظارت بر فرآورده های خام دامی اعم از شیر،گوشت،تخم مرغ،عسل،... از مزرعه تولید تا سفره مصرف را به عهده دارد و از هر گونه فعالیت غیر بهداشتی در همه مراحل جلوگیری بعمل می آورد.


           

       

   


   

       

           

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی  استان آذربایجان غربی ، دکتر تورج دماوندی رئیس شبکه دامپزشکی ارومیه با اعلام این خبر گفت : به دنبال اعلام شبکه بهداشت و درمان ارومیه در مورد شناسایی محل  تولید غیر مجاز همبرگر و اخذ حکم مقام قضایی توسط شبکه بهداشت بلافاصله اکیپ نظارت بهداشتی شبکه در محل حاضر و با ورود به محل مشاهده گردید محل تولید کاملا" غیر بهداشتی و سنگدان مصرفی تاریخ گذشته و همچنین گوشت چرخ کرده منجمد بدون لیبل و غیر مجاز بوده که به همراه همبرگرهای تولیدی و مواد اولیه غیر مجاز توسط بازرسین بهداشتی دامپزشکی  توقیف و صورتجلسه گردید  و بعد از طی مراحل قانونی ، متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت :  دامپزشکی در راستای وظایف بهداشتی خود، وظیفه نظارت بر فرآورده های خام دامی اعم از شیر،گوشت،تخم مرغ،عسل،... از مزرعه تولید تا سفره مصرف را به عهده دارد و از هر گونه فعالیت غیر بهداشتی در همه مراحل جلوگیری بعمل می آورد.

دکتر دماوندی همچنین افزود :  در نیمه اول ماه مبارک رمضان و در راستای تشدید نظارتهای بهداشتی بر نحوه تولید و توزیع فرآورده های خام دامی از سوی این شبکه به تعداد 1472 مورد بازرسی از مراکز عرضه انجام گرفته که منجر به کشف و ضبط 1480 کیلوگرم فراورده های غیر بهداشتی و خروج آنها از چرخه مصرف گردیده است.


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ١٣٢٦٩٨/
             

 •            

 •                 ١٠:٣٨ - 1398/03/01/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 91
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج