چاپ

       
ارسال به دوست

   


   

       

           

               
           

           

               


               

ماکو : دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان ماکو از شبکه دامپزشکی این شهرستان


               

نماینده مردم شهرستانهای ماکو، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی از شبکه دامپزشکی شهرستان ماکو بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از بیماری‌های دام و طیور و بهداشت مواد غذایی در این شهرستان قرار گرفت .


           

       

   


   

       

           

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی نماینده مردم شهرستان های ماکو . شوط و پلدشت  در مجلس شورای اسلامی از شبکه دامپزشکی ماکو  بازدید نمود.

 در این دیدار  فاطمه آیرم رئیس شبکه دامپزشکی ماکو ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و اقدامات پیگیرانه نماینده  شهرستان ماکو در خصوص مسائل شبکه دامپزشکی وتوضیحات در خصوص مشکلات و ضرورتهای موجود تشریح و تبیین جایگاه دامپزشکی پرداخت و در خصوص نحوه عملیات و کارکرد شبکه توضیحاتی ارائه داد.

 شریف پور نماینده مردم ماکو نیز با اشاره به رسالت خطیر دامپزشکی در تامین سلامت مردم و حفظ سرمایه‌های دامی، افزود: صیانت از جامعه دامی و تامین سلامت محصولات و فرآورده‌های خام دامی مرهون تلاش‌ها و زحمات پرسنل زحمتکش دامپزشکی است.

وی با ابراز رضایت از نحوه عملکرد کارکنان شبکه دامپزشکی ماکو ،در زمینه پیگیری مسائل  و مشکلات مطرح شده و  رفع مشکلات اعلام شده قول مساعد داد .


       

   

   

       

             

 •                 کد خبر: ٣٣٦٦/
             

 •            

 •                 ٠٨:٠٥ - 1397/09/22/
             

 •            

 •                 تعداد بازدید: 499
             

 •        

   


   

   

       
کلید واژه ها

       
   

   

 


خروج