• 1402/03/04 - 09:32
  • تعداد بازدید : 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تشریح سفر یک روز ه مدیر کل دامپزشکی استان به شهرستان شوط

دیدار مدیر کل دامپزشکی استان و دادیار ویژه دادستان مرکز استان در امور بهداشت عمومی و مواد غذایی ویژه با فرماندار و ریاست حوزه قضایی شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی در این دیدار دکتر خلیل زاده با ارائه توضیحاتی در خصوص واکسیناسیون و ارائه خدمات به دامداران شهرستان از طرف شبکه دامپزشکی با فرماندار گفتگو نمودند.

در این دیدارهمچنین با توجه به اهمیت شهر مرگنلر و وجود قصابی های غیر مجاز در این منطقه ضمن دیدار های جداگانه با فرماندار و رئیس حوزه قضایی شهرستان بر تامین گوشت سالم و ممانعت از کشتار غیر مجاز تاکید گردید.

آقای دکتر مناف زاده نیز بر هماهنگی بیشتر شبکه دامپزشکی و ارائه گزارشات مرتب بر نحوه برخورد با کشتار غیر مجاز دام تاکید نموده و خواستار همکاری فرماندار و رئیس حوزه قضایی شهرستان در این خصوص شد.

بابازاده فرماندار شهرستان شوط نیز ضمن ارائه مطالب در این خصوص بر اهمیت نظارتهای،شرعی و بهداشتی در دامهای کشتاری شهروندان تاکید نموده و دستورات لازم را در خصوص همکاری تمامی ارگانهای دولتی ارائه نمودند.

حجت الاسلام عباس نژاد رئیس حوزه قضایی شهرستان ضمن توضیحات تکمیلی و روند برخورد در این خصوص دستورات لازم را در مورد هدایت دامهای کشتاری به کشتار گاه و کشتار تحت نظارت بازرسان بهداشتی و ناظرین شرعی مبذول نمودند.امید است با این دستورات شاهد حذف روند کشتار دام غیر مجاز در سطح شهرستان باشیم روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 302117
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه