• 1401/09/01 - 10:24
  • تعداد بازدید : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری مراسم نگوداشت هفته بسیج در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، به مناسبت هفته بسیج مراسم با شکوهی با حضور مدیر کل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین و همکاران در محل سالن احتماعات  اداره کل برگزار گردید.

در این مراسم دکتر خلیل زاده با تبریک هفته بسیج  در خصوص فلسفه وجودی تشکیل بسیج با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به رشادات های و دلاوریهای بسیجیان در طول 8 سال دفاع مقدس ، انقلاب اسلامی را ثمره این مجاهدت های را خون شهیدان بسیجی دانست که با  نثار خون پاک خود درخت انقلاب و اسلام را آبیاری و به ثمر رساندند.

 وی افزود:  دشمنان قسم خورده انقلاب سعی دارند با انواع ترفند ها اتحاد و انسجام امت اسلامی بخصوص ملت غیور ایران را مایوس نمایند و  در این  راه از هیج ترفندی دریغ ننموده اند و تصریح کرد ملت ایران و همه بسیجان باید در تمامی صحنه ها در حفظ و حراست و ارزشهای اسلامی حضور داشته باشند .

 حجت اسلام و المسلمین ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی نیز در این مراسم گفت : بسیج شجره طیبه الهی و معجزه انقلاب اسلامی است. تشکیل بسیج به دستور امام(ره) جزء معجزات الهی برای انقلاب اسلامی بود و امروز نیز بسیج کلید حل مشکلاتمردمی است و افزود . هفته بسیج، یادآور حماسه‌های دلاور مردانی است که در دوران دفاع مقدس، افتخارات بزرگی را به ارمغان آورده‌اند.

 وی  گفت : نقش بسیج را همواره در عرصه‌های دفاع از میهن، کیان و هویت انقلاب اسلامی به خوبی می‌توانیم در تمام برهه‌ها احساس کنیم. زمانی بسیج برای دفاع از خاک اهتمام گذاشت و حماسه‌های جانانه‌ای را در عرصه‌های دفاع مقدس خلق کرد و در زمان کنونی هم بسیج چه در عرصه‌های جنگ نرم و چه دفاع از امنیت و چه دفاع در کنارمردم قرار دارد .

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 294686
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه