• 1401/12/22 - 08:10
  • تعداد بازدید : 132
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری مانور طرح نظارت بهداشتی و شرعی در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان در مصاحبه با خبر نگار صدا و سیمای مرکز استان   ، با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته طرح تشدید نظارت های بهداشتی و شرعی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان توسط  90 تیم نظارتی ثابت و سیار  با بکار گیری 120 نفر از کارشناسان در دو شیقت کاری آماده خدمت رسانی  به مردم عزیز استان هستند.

وی افزود:  در حال حاضر این طرح از تاریخ ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۱ لغایت ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ توسط اکیپ های بازرسی و گشت های شبکه دامپزشکی  در دو نوبت کاری صبح و عصر درحال اجراء می باشد .

مدیر کل دامپزشکی استان خاطر نشان کرد : سلامتی مردم و تامین غذای سالم از خطوط قرمز و وظیفه اصلی سازمانی اداره کل می باشد و تاکید کرد: در اجرای این طرح  بازرسین اداره کل و شهرستانی با دقت نظر و حساسیت بالا نظارت های بهداشتی  خود را انجام می دهند و با کوچکترین تخلفی که مغایر با قانون و دستورالعمل های سازمانی باشد برخورد خواهند کرد.

لازم به ذکر است : ستاد اجرایی نظارت بهداشتی ویژه ایام تعطیلات نوروزی و ماه مبارک رمضان مستقر در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی با شماره تماس 2774701– 0443 و سامانه ارتباطی 1512  و شبکه های دامپزشکی در سطح استان از ساعت 8 صبح الی  14و  از ساعت 14 لغایت 20 عصر  آماده دریافت و ارائه هرگونه راهنمائی و پاسخگویی به سئوالات شهروندان  و هم استانی های عزیز محترم می باشد .

 در این طرح کلیه مراکز عرضه شامل قصابی، مرغ و ماهی فروشی ها ،کشتارگاه دام و طیور ، رستوران ها ،کبابی ها ، هتل ها ،تالارها و سردخانه های در سطح استان  به صورت مرتب مورد رصد و پایش بازرسین دامپزشکی قرار خواهند گرفت.و با هر گونه تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی برخورد جدی خواهد شد.

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 298429
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

تصاویر

لینک کوتاه