• 1401/08/26 - 11:16
  • تعداد بازدید : 94
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، جلسه هماهنگی  برنامه های هفته بسیج با حضور ، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه ، فرمانده بسیج مهندسین سپاه شهداء، معاونین واعضاء شورا در سالن اجتماعات برگزار گردید.

دراین جلسه مهندس پور جوان  فرمانده  پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) اداره کل اشاره به فلسفه تشکیل نهاد مقدس بسیج تصریح کرد: خدمات ارزنده بسیج از ابتدای انقلاب بر هیچ کسی پوشیده نیست و این نهاد مقدس و مردمی با ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی همواره پشتیبان بسیار قوی برای نظام جمهوری اسلامی در تمامی حوادث ، مسائل و بحران ها بوده و هست و  برنامه‌های پایگاه اداره  در  هفته را تشریح کرد.

حجت الاسلام ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی  نیز در این جلسه گفت : بسیج شجره طیبه الهی و معجزه انقلاب اسلامی است. تشکیل بسیج به دستور امام(ره) جزء معجزات الهی برای انقلاب اسلامی بود و امروز نیز در جریان مقاومت، هر جا معادله‌های کشورهای درگیر مقاومت بیشتر می‌شود، کلید حل مشکلات بسیج مردمی است و افزود . هفته بسیج، یادآور حماسه‌های دلاور مردانی است که در دوران دفاع مقدس، افتخارات بزرگی را به ارمغان آورده‌اند.

وی گفت : نقش بسیج را همواره در عرصه‌های دفاع از میهن، کیان و هویت انقلاب اسلامی به خوبی می‌توانیم در تمام برهه‌ها احساس کنیم. زمانی بسیج برای دفاع از خاک اهتمام گذاشت و حماسه‌های جانانه‌ای را در عرصه‌های دفاع مقدس خلق کرد و در زمان کنونی هم بسیج چه در عرصه‌های جنگ نرم و چه دفاع از امنیت و چه دفاع از سلامت مردم در کنار قرار دارد .

جناب سرهنگ  کاظمی مسئول بسیج مهندسین سپاه شهداء استان نیز ، تشکیل بسیج را تضمین تداوم انقلاب اسلامی دانست و افزود:  بسیج به عنوان یک نهاد مردمی بنا بر اقتضائات زمان، ماموریت ها را پیش می‌برد و باعث شده دشمن در دستیابی به اهداف ناکام بماند  و عنوان داشت: انسجام همه اقشار موجب شده تا بسیج در پیشبرد اهداف که همان زمینه‌سازی ظهور و حرکت سریع به سمت تمدن نوین اسلامی است، ایفای نقش کند، بسیج نهادی فراگیر، پویا، پیش رونده و پیش برنده است و در همه عرصه‌ها ورود می‌کند و این نهاد، نهادی آرمانگرا، مکتبی، قانونمدار، جهادی، انقلابی، اخلاقمدار، اهل بصیرت و نجات‌بخش است.

در خاتمه جلسه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج توسط اعضا حاضر مصوب گردید .

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 294507
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

تصاویر

لینک کوتاه