• 1402/03/01 - 11:05
  • تعداد بازدید : 53
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری اردوی فرهنگی بانوان شاغل در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، بمناسبت سالروز تولد کریمه اهل بیت حضرت معصومه( س) اردوی فرهنگی بانوان اداره کل در امامزاد‌ه سید ابراهیم و سید محمد ارومیه برگزار گردید.

مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی در اردوی فرهنگی بانوان شاغل در دامپزشکی، با اشاره به نقش بانوان در تعالی برنامه های اسلامی افزود دختران و بانوان ایران اسلامی با تکیه بر حیا و عفت و حجاب خود عظمت و شخصیت واقعی خود را به نمایش گذاشتند.

دکتر خلیل زاده به ولایت مداری و شخصیت بی بدیل کریمه اهل بیت ع تصریح کرد و آن بانوی نمونه را الگوی ارزشمند برای دختران عنوان نمود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان نیز در این مراسم ضمن اشاره به مقام و منقبت حضرت معصومه( س) به دوران زندگی آن بانوی کریمه پرداخت .

حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای ولی زاده به اهمیت دختر از دیدگاه اسلام نیز اشاره کرد و عفت و حیا را دو عنصر ارزشمند برای دختر بیان کرد وی افزود: دشمنان امروز با بکاربستن همه امکانات خود برای بی عفتی دختران تلاش می‌کنند و مسئولین و خانواده های محترم باید نسبت به این امر به وظایف خود عمل کنند.

در این اردوی فرهنگی از خواهران برندگان مسابقه فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی بمناسبت سالروز تولد کریمه اهل بیت تجلیل بعمل امد .

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 301923
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

تصاویر

لینک کوتاه