• 1400/09/01 - 10:34
  • تعداد بازدید : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر  خلیل زاده  با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، این هفته را به پیشگامان عرصه جهاد و ایثار تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد.

                                                                                      (امام خمینی رحمت الله علیه )

در تقویم رسمی کشور پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به‌فرمان حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) در سال ۱۳۵۸ است. از آن روز تاکنون بسیج در همه صحنه‌ها نقشی بی‌بدیل داشته است.

هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگاران شجره طیبه‌ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد که نشان از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم، دانش آموز، دانشجو، معلم روحانی، ماموستا و کسبه و بازاریان همه و همه به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی ریشه زد.

بسیج همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است. بعد از دفاع مقدس هم در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی، حوادث طبیعی با تمام توان و اخلاص به یاری مردم و کشور شتافتند و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج به میدان آمده است، از خدمات پزشکی تا ضدعفونی معابر و کمک‌های مومنانه و به قول مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها.

اینجانب هفته مبارک بسیج را به همه بسیجیان سرافراز و مردم همیشه درصحنه تبریک  و تهنیت عرض نموده  و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم. انشاءالله

دکتر سید امید خلیل زاده

مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجاغربی

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 279179
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه