• 1400/04/27 - 07:03
  • تعداد بازدید : 124
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور معاون بهداشتی پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور در جلسه ارائه گزارش عملکرد اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی جلسه ارائه گزارش عملکرد اداره بهداشت و مدیرت بیماریهای دامی با حضور دکتر نقیبی معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی ،دکتر عبدالهی رئیس گروه مبارزه با بیماریهای مایکو باکتریایی سازمان  ، مدیر کل دامپزشکی استان، معاون سلامت و  روسای ادارت فنی در محل سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان گزارشی از اقدامات اداره کل در حوزه های مختلف فنی و ستادی ارائه نمود.

   دکترنقیبی معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی نیز در این جلسه گفت : با توجه به اینکه پرسنل دامپزشکی تمام توان خود را در جهت انجام وظایف سازمان  بکار می بندند اما با توجه به شرایط موجود از نظر کمبود نیروی انسانی نتایج کاملا مطلوب نیست .

وی با تاکید بر  استفاده از ظریفیت های انجمن های صنفی مرتب با دامپزشکی ، بخش غیر دولتی را بعنوان بازوان توانمند بخش دولتی  در اجرای برنامه های دامپزشکی عنوان کرد و افزود مجموعه اداره کل در کنار بخش غیر دولتی معنی پیدا کرده و باید همیشه در تعامل و ارتباط با هم باشند.

وی درخاتمه از اقدامات انجام گرفته توسط مدیرکل و ادارات فنی و ستادی و همکاران اداراه کل دامپزشکی استان در تحقق برنامه و سیاست های ابلاغی سازمان  تشکر و قدر دانی نمود .

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 275646
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه