• 99/11/21 - 08:14
  • تعداد بازدید : 173
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تجلیل از خانواده معظم شهداءدر ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، در هشتمین روز از ایام مبارک دهه فجر در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای انقلاب اسلامی و تجلیل از خانواده های گرانقدر ایشان ، مدیر کل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، مسئول روابط عمومی و مسئوا ایثارگران اداره کل دامپزشکی با حضور در منزل خانواده شهید فرهود منصوری آل هاشم برادر همکار شاغل در اداره کل دامپزشکی رشادت‌ها و مردانگی آن‌ شهید مورد تجلیل قرار گرفت.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان اظهار کرد: مردم عزیز ایران با رهبری امام راحل، نهضت و انقلابی ایجاد کردند که تمام نظام نوین سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جهان را متحول کرد، مردم همواره نشان داده اند که وفادار به مسیر انقلاب و تابع رهبری هستند.

مدیر کل دامپزشکی استان نیز ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد بهار آزادی گفت : در طلیعه روزهای درخشان فجر از همه برنامه‌ها شایسته‌تر، تکریم خانواده معزز شهدا و خضوع در برابر روح فداکار شهیدان است و افزود دهه فجر دهه تولد امامت در این کشور بود و تکریم شهیدان از بزرگ‌ترین اقدام‌ها در این ایام است. باید از فرصت ایام الله فجر استفاده کنیم و یاد و نام شهداء و ایثارگران را بیش از گذشته گرامی بداریم.

لازم به ذکر در طول ایام مبارک دهه فجر با حضور مدیر کل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان در منازل خانواده های معظم شهداء در شهرستانهای پیرانشهر و میاندوآب رشدات ها و مردانگی این شهیدان تجلیل بعمل آمده است .

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 271461
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده