• 1400/06/02 - 09:19
  • تعداد بازدید : 193
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر سید امید خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان ، به مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند، با صدور پیامی هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای دولت؛ شهیدان رجایی و باهنر را تبریک گفت.

در متن این  پیام آمده است:

هفته نخست شهریورماه هرسال با نام و یاد بزرگ مردانی از این مرزوبوم عجین شده که دولتمردی را نه با منصب و عنوان که با خون و شهادت خود معنا کردند. این مناسبت اما امسال رنگ و بویی صدچندان از شهادت و ایثار دارد چراکه با روزهای عزاداری سید و سالار شهیدان تاریخ اباعبدالله الحسین (ع) و یاران بی‌مانندش همزمان شده است. این ایام که تجلی خدمت صادقانه و بی‌تکلف و محمل مفاهیم بلندی همچون شهادت و ایثار است، فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است.

  اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند  را به تمامی کارکنان عزیز اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی  تبریک و تهنیت عرض نموده موفقیت ،سرافرازی میهن عزیزمان را در مسیر تحقق آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

 

 

 

                   دکتر سید امید خلیل زاده

                  مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 276412
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه