• 1400/10/19 - 14:05
  • تعداد بازدید : 136
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار و گفتگوی مدیر کل دامپزشکی استان با مدیر کل دادگستری استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط  عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی  ، دکتر خلیل زاده  مدیر کل دامپزشکی استان با دکتر ناصر عتباتی ریاست کل دادگستری استان دیدار کرد.

در این نشست دکتر خلیل زاده گزارشی از وضعیت و اقدامات و وظیفه مندی اداره کل استان دامپزشکی استان درحوزه های مختلف از جمله کنترل و نظارت بهداشتی بر مراکز تهیه و تولید و عرضه فرآورده های خام دامی ارائه نمود.

دکتر خلیل زاده همچنین به نقش و اهمیت دستگاه قضا و همکاری  مناسب مجموعه دادگستری استان در خصوص برخوردهای  قانونی با متخلفین این حوزه اشاره و از همکاری دست اندرکاران مجموعه دادگستری استان در سرعت عمل در  رسیدگی به پرونده های  ارجای از سوی دامپزشکی قدردانی نمود.

دکتر عتباتی ریاست دادگستری کل استان نیز در این دیدار ضمن مهم بر شمردن فعالیت‌های دامپزشکی افزود: با توجه  به ضرورت و اهمیت حوزه دامپزشکی در تامین سلامت و حفظ و صیانت از سرمایه دامی و تامین بهداشت فرآورده های خام دامی بر آمادگی شعبات دادگستری استان در جهت همکاری های لازم تاکید کرد.

در این جلسه مباحث فنی فی مابین در راستای تسریع اقدامات و مسائل حوزه دامپزشکی و راهکار های قانونی در برخورد با متخلفان بحث و تبادل نظر و تصمیات مربوطه اتخاذ گردید.

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 280642
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه