• 1400/09/04 - 12:18
  • تعداد بازدید : 91
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جلسه شورای پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) دامپزشکی استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  جلسه ای با حضور مسئول بسیج مهندسین سپاه شهدا ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی ، معاونین و اعضای شورای پایگاه در سالن اجتماعات برگزار گردید.

در این جلسه مهندس پورجوان فرمانده پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) اداره کل ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج با اشاره به  تفکر بسیج با الهام از مکتب فکری امام خمینی(ره) و در راستای منویات مقام معظم رهبری ، یک فرد بسیجی  را دارای روحیات و اخلاق خاصی از جمله ایمان، تقوا، ولایت مداری، جهاد در راه خدا، جان نثاری، حضور و اقدام به موقع در صحنه‌های مختلف،  عنوان کرد که از مهم‌ترین ویژگی‌ها و خصایص یک بسیجی است.

سرهنگ  کاظمی مسئول بسیج مهندسین سپاه شهداء استان نیز ، در جلسه گرامیداشت هفته بسیج  با تاکید بر ترویج تفکر بسیجی در ادارات و جامعه اظهار کرد: ترویج تفکر بسیجی موجب تقویت روحیه جهادی، برابری، برادری و عدالت خواهی در ادارات و جامعه می شود.

وی  با اشاره به فعالیت‌های بسیج مستضعفین در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: بعد از دفاع مقدس بسیج مستضعفین در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی فعالیت کرده و کارنامه درخشانی را ارائه داده است.

حجت الاسلام  و المسلمین ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی اتستان نیز در این جلسه گفت : بسیج شجره طیبه الهی و معجزه انقلاب اسلامی است. تشکیل بسیج به دستور امام(ره) جزء معجزات الهی برای انقلاب اسلامی بود و امروز نیز در جریان مقاومت، هر جا معادله‌های کشورهای درگیر مقاومت بیشتر می‌شود، کلید حل مشکلات بسیج مردمی است و افزود . هفته بسیج، یادآور حماسه‌های دلاور مردانی است که در دوران دفاع مقدس، افتخارات بزرگی را به ارمغان آورده‌اند.

در خاتمه از بسیجیان نمونه اداره کل و بخش غیر دولتی  دامپزشکی با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد .

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 279316
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

تصاویر

لینک کوتاه