• 1400/08/29 - 12:08
  • تعداد بازدید : 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، جلسه هماهنگی  برنامه های هفته بسیج با حضور مدیر کل ، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه ، فرمانده  پایگاه بسیج و اعضاء شورا در دفتر مدیر کل دامپزشکی برگزار گردید.

دراین جلسه مهندس پور جوان  فرمانده  پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) اداره کل با  اشاره به فلسفه تشکیل نهاد مقدس بسیج تصریح کرد: خدمات ارزنده بسیج از ابتدای انقلاب بر هیچ کسی پوشیده نیست و این نهاد مقدس و مردمی با ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی همواره پشتیبان بسیار قوی برای نظام جمهوری اسلامی در تمامی حوادث ، مسائل و بحران ها بوده و هست و  برنامه‌های پایگاه اداره در هفته را تشریح کرد.

 دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان نیز در این جلسه  افزود:بسیج در طول ۴۲ سال گذشته همواره خادم مردم بوده و از هیچ‌گونه مجاهدت و ایثار برای آسایش و آرامش مردم دریغ نکرده است و امروز هم با حضور جدی در بخشهای مختلف یاریگر نظام هستند و تلاش می‌کنند از ظرفیت‌های این حوزه برای ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی به بهترین روش بهره گیرند

 حجت الاسلام و المسلمین ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان نیز در این جلسه گفت : بسیج شجره طیبه الهی و معجزه انقلاب اسلامی است. تشکیل بسیج به دستور امام(ره) جزء معجزات الهی برای انقلاب اسلامی بود و امروز نیز در جریان مقاومت، هر جا معادله‌های کشورهای درگیر مقاومت بیشتر می‌شود، کلید حل مشکلات بسیج مردمی است و افزود . هفته بسیج، یادآور حماسه‌های دلاور مردانی است که در دوران دفاع مقدس، افتخارات بزرگی را به ارمغان آورده‌اند.

در خاتمه جلسه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج توسط اعضای حاضر مصوب گردید .

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 279099
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه