• 1401/05/02 - 09:23
  • تعداد بازدید : 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در آستانه ماه محرم

برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، در آغاز جلسه ، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان به اهمیت  برگزاری مجالس اهل بیت(ع) پرداخت و افزود: زنده نگهداشتن یادونام وسیره اهل بیت(ع) یکی از شعائر الهی و سفارش ائمه معصومین(ع) است .

حجت الاسلام ولی زاده افزود: امربه معروف ونهی از منکر از ضروریات دین اسلام می باشد واگر در جامعه این فریضه الهی فراموش شود طبق روایات اهل بیت (ع) ارزشها  بی ارزش ومنکرات هم معروف خواهد شد وی درس وپیام بزرگ نهضت عاشوراء را احیاء همین فریضه مقدس دانست و تاکید نمود اگرهمگی به این موضوع با رعایت شرایط آن اهتمام نموده باشیم و سعی دراشاعه معروفات کرده باشیم ، دیگر جایی برای منکرات باقی نمی ماند.

درادامه  اعضاء شوراء امربه معروف ونهی ازمنکر اداره کل دامپزشکی ، پیشنهادات  لازم را در راستای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) با مراعات مسائل بهداشتی را ارائه نمودند .

در پایان دکتر خلیل زاده مدیرکل دامپزشکی استان با تاکید بر اهمیت برگزاری شعائر اسلامی وعزاداری سیدالشهداء(ع) افزود: محبت به اهل بیت(ع) از نعمات الهی است و عزاداری سیدالشهداء(ع) موجب احیای ارزشهای اسلام ناب محمدی (ص) است وبا همکاری و مشارکت همکاران امید است مجالس محرم الحرام بهتراز سالهای قبل هم برگزار گردد.   

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 288799
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه