• 1400/10/17 - 08:38
  • تعداد بازدید : 70
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بررسی مشکلات حوزه دامپزشکی در دیدار مدیر کل با فرماندار شهرستان چالدران

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان در سفر به شهرستان چالدران با  فرماندار و نماینده بنیاد علوی  دیدار  و در خصوص مشکلات حوزه دامپزشکی و همچنین تخصیص اعتبارات لازم در خصوص مایه کوبی و ایمن سازی دامهای منطقه  بحث و تبادل نظر نمودند.

در این جلسه دکتر جعفری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران گزارشی کاملی از اقدامات 10 ماهه این شبکه پیرامون واکسیناسیون  واحد های دامی ، جمعیت های دامی شهرستان ، نظارت بر  بهداشت عمومی ،  قرنطینه واحدهای پرورشی طیور، دامداری های سنتی و همچنین سایر  موارد مطرح نمودند.

  در ادامه جلسه دکتر خلیل زاده با اشاره  برطرف نمودن مشکلات در خصوص تامین واکسن مورد نیاز دامداران در شهرستان چالدران خواستار حمایت های بیشتر فرماندار و موسسه بنیاد علوی در حوزه دامپزشکی شد.

مدیر کل دامپزشکی استان  با اشاره به اینکه بوجود بنیاد علوی در چالدران ظرفیت بزرگ در جهت توسعه چالدران است افزود :در جهت پیشبرد برنامه های دامپزشکی در چالدران می توان از ظرفیت این نهاد استفاده کرد.

فراندار شهرستان چالدران نیز در این دیدار از زحمات رئیس و پرسنل دامپزشکی که نقش اساسی در پیشگیری و کنترل بیماری ها‌ی مشترک بین انسان و دام دارد و زمینه ساز توسعه سلامت جامعه است قدردانی نمود و آمادگی خود  و بخشداران و دهیاران را برای همکاری و حمایت همه جانبه و پیگیری برای جلب حمایت سایر ارگان‌ها از دامپزشکی، در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی دامپزشکی را اعلام نمود.

مهندس پیام مدیر نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی در چالدران نیز در این جلسه با اعلام اینکه امسال بیش از 25هزار راس دام در ردیف اجرای طرح رسته دام سبک قرار گرفته است افزود: از سال آینده نیز 4هزار راس دام سنگین در قالب این طرح قرار خواهد گرفت.

 در حاشیه این سفر دکتر خلیل زاده در نشست صمیمی با همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران حضور یافت و قول مساعد در خصوص رسیدگی و مرتفع نمودن دغدغه ها و مشکلات همکاران داد .

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 280582
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه