• 1400/04/19 - 11:20
  • تعداد بازدید : 143
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بررسی مشکلات حوزه دامپزشکی در دیدار مدیر کل دامپزشکی با فرماندار شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی  اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر سید امیدخلیل زاده  مدیر کل دامپزشکی استان در سفر  خود به شهرستان چایپاره  بهمراه  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و رئیس شبکه دامپزشکی با فرماندار این شهرستان دیدار و  مشکلات حوزه دامپزشکی را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار دکتر خلیل زاده به نقش دامپزشکی درپیشبرد اهداف و بهداشت و امنیت غذایی جامعه و مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک و همچنین لزوم مدیریت و توجه بیشتر بر مباحث بهداشت عمومی و امنیت غذایی فرآورده های خام با منشاء دامی دام اشاره کرد و جایگاه دامپزشکی را در تامین سلامت و امنیت غذایی  را بسیار مهم عنوان کرد.

مدیر کل دامپزشکی استان با  قدردانی از زحمات فرماندار شهرستان چایپاره در پشتیبانی از شبکه دامپزشکی یادآور شد امنیت غذایی و تامین سلامت عمومی جامعه نتیجه فعالیت ها و خدمات اداره دامپزشکی بوده که کمک مجموعه فرمانداری در نیل به این اهدا ف تاثیرگذار می باشد.

فرماندار شهرستان چایپاره با حمایت و  استقبال از برنامه های دامپزشکی فعالیت های دامپزشکی را برای بهداشت جامعه بسیار مفید اعلام نمود و از زحمات  مجموعه دامپزشکی و پرسنل شبکه  دامپزشکی در ارتقاء سطح بهداشت عمومی جامعه تشکر و قدردانی کرد.

دکتر  خلیل زاده در حاشیه این سفر در  نشست صمیمی که در محل شبکه  دامپزشکی شهرستان چایپاره با همکاران بخش غیر دولتی داشت به بررسی  مشکلات  همکاران بخش غیر دولتی پرداخت و قول مساعد در جهت رفع مشکلات موجود داد .

 

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 275444
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه