• 1400/06/08 - 10:16
  • تعداد بازدید : 219
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید سرزده رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی دامپزشکی استان از کشتارگاه طیور شهرستان پیرانشهر

در راستای بررسی بر نحوه اجرای مناسب دستورالعمل های نظارت بهداشتی بر مراکز تهیه و تولید و عرضه فراورده های خام دامی و کارنجات خوراک دام و طیور و سایر مراکز بازدیدهای سرزده صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،دکترامانی رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی دامپزشکی استان  به همراه  رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پیرانشهر . جهت پیگیری و نظارت مستقیم بر فعالیت ها و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نظارت بهداشتی و ذابحین در کشتارگاه  طیور پیرانشهر حضور یافت.

دکترامانی گفت: با توجه به اهمیت نقش کشتارگاه های طیور در بهداشت عمومی جامعه و استحصال مرغ کشتار سالم بمنظور مصرف شهروندان ، بازدید های مستمر که غالباً بصورت سرزده  هستند توسط کارشناسان و بازرسین بهداشتی دامپزشکی انجام می گیرد.

 وی هدف از این بازدید ها را اجرای  صحیح دستورالعمل ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص بیماری کرونا در کشتارگاه طیور توسط مدیران و پرسنل کشتارگاه عنوان نمود و بر وظیفه مندی مسئولین فنی بهداشتی تاکید کرد و گفت: کارشناسان دامپزشکی مستقر در کشتارگاههای طیور بر چگونگی کشتاروکلیه مراحل از ورود تاخروج مرغ درکشتارگاههای طیور نظارت کامل می نمایند.

  • گروه خبری : اخبار اسلايدر
  • کد خبر : 276558
کلمات کلیدی
karimzade بهروز کریم زاده

karimzade بهروز کریم زاده

لینک کوتاه