نسخه آزمایشی
 


  چاپ        ارسال به دوست

چالدران : تشريح اقدامات دامپزشكي به مناسبت فرا رسيدن 14 مهر روز ملی دامپزشکی در سخنرانی پیش خطبه هاي نماز جمعه

به گزارش روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان آذربايجان غربي، دكتر ميثم سپاهي رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه به تشریح اقدامات  و اهمیت جایگاه دامپزشکی پرداخت .

دکتر سپاهی در  سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه  این هفته ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و نيز شهادت امام چهارم شيعيان امام سجاد (ع ) ، با گرامیداشت روز ملي  14 مهرماه، به بيان اهميت و جايگاه دامپزشكي پرداخت .

وي در اين سخنراني با ارائه گزارشي از عملكرد شبكه دامپزشكي شهرستان در حوزه هاي مختلف (بهداشت عمومي و اماكن ، مبارزه با بيماري هاي دام و طيور آموزش و ترويج ، نظارت بر بهداشت فراورده هاي خام دامي و  ... گفت همه تلاشگران خدوم و با همت شاغل در اين عرصه با حداقل امكانات ، فعاليت ها و اقدامات شاياني در راستاي تحقق شعار دام سالم غذاي سالم ، انسان سالم انجام مي نمايند. وي در ادامه افزود : اهميت ارائه اين گونه خدمات در مناطقي از شهرستان كه هم به لحاظ بافت اجتماعي و اقتصادي و هم به لحاظ وضعيت جغرافيايي در شرايط ويژه اي بوده  دو چندان مي باشد.

 دكتر ميثم سپاهي در اين راستا گفت : ارائه خدمات رايگان با اولويت روستاهاي محروم و نيز سوق امكانات دامپزشكي به مناطق مرزي به منظور بسط و توزيع عادلانه خدمات يكي از بي نظير ترين اقدامات اين شبكه در راستاي اجراي عدالت و بهره مندي تمامي اقشار جامعه مي باشد.وي در پايان ضمن تبريك روز ملي دامپزشك به همه همكاران شاغل در بخش دولتي و خصوصي ابراز اميدواري كرد در آينده نزديك شاهد توفيقات و دستاورد هاي روز افزون در اين حوزه باشيم.


١٣:٤٧ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج