چاپ
ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر کامیار داهیم به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ،سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دکتر کامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان عربی طی پیامی فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،

در متن این پیام آمده است:

ایام الله دهه فجر یادآور روزهای بی مثال و فراموش ناشدنی تاریخ پرافتخارِ سرزمین دلیران، ایران زمین است. این دوران، تبلور عظمت و اقتدار ملتی است که با برآوردن ندای استقلال، آزادی و حکومت الله حقانیت خود را اثبات نمود و بنیان طاغوتیان را فرو ریخت.

بهمن،ماه شور، شکوه و پیروزی انقلابی است که بشارت آزادی و آزادگی داشت، انقلابی که با رهبری بیدار حسین زمانش، حضرت امام خمینی (ره) و راستی، پاکی و انسجام مردان و زنانی از جنس نور و شعور به ثمر نشست و تمثیلی از قیام عاشورایی را رقم زد.

امروز میهن پهناورمان در سایه این انقلاب اصیل وبی بدیل که خاستگاه ارزش هاي اسلامي، آرمان های مقدس و آموزه های دینی است توانسته همواره بر عزت، اصالت و اقتدار خود بیافزاید و با ایمان راستین و اراده ای پولادین از عرصه های صعب و طوفان های سهمگین  گذر کرده و تنومند و استوار قد علم نماید .

بر همه ماست که با حفظ این میراث گرانبها، خون شهدا و امام شهدا (ره) را پاس داشته بوده و با عزمی جزم و ایمانی والا و توکل بر منبع لایزال الهی در مسیر پیشرفت، توسعه و بالندگی میهن اسلامی گام برداشته و رسالت خود را در قبال شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی  به انجام  رسانیم.

امید دارم چنان سال های گذشته با حضور پرشور و حماسی در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن در کنار سایر اقشار ملت شریف ایران،اتحاد، همبستگی، غرور و قدرت ملی را به نمایش گذاشته و افتخار تاریخی دیگری را بیافرینیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ و پاسداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب و رشادت های شهدای وطن، فرا رسیدن چهلمین سالگرد  پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به ملت شریف  و شهید پرور و هم استانی های عزیز تبریک و تهنیت گفته و از درگاه ایزد منان، عزت ایران اسلامی و  دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سایه همدلی و وفاق خواستارم.

                                                                                                              دکتر کامیار داهیم

                                                                                            مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

  • کد خبر: ٦٠٩٢/
  • ٠٨:١٢ - 1397/11/21/
  • تعداد بازدید: 59

خروج