چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، کلاس های آموزشی فرهنگی مبانی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در مناطق روستایی و عشایری آذربایجان غربی برگزار شد.

تاکید بر لزوم آگاهی بخشی و معرفت افزایی برای دانش آموزان در زمینه انقلاب اسلامی و احکام دینی به عنوان آینده سازان این مملکت توسط مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،  حجت الاسلام و المسلمین مهدی ولی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره  کل دامپزشکی استان  از برگزاری کلاس آموزشی فرهنگی مبانی انقلاب و دستاوردهای آن که با حضور جمعی از فرهیختگان، دانش آموزان و مسئولین دبیرستان دخترانه نیلوفر منطقه عشایری مرگور شهرستان ارومیه خبر داد.

در این کلاس  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان ، ضمن گرامیداشت ایام الله فجر و تسلیت ایام سوگواری شهادت  حضرت فاطمه زهرا (س)، بر لزوم آگاهی بخشی و معرفت افزایی برای دانش آموزان در زمینه انقلاب اسلامی و احکام دینی به عنوان آینده سازان این مملکت تاکید کرد.

اهدای جوایز و تقدیر از دانش آموزان از برنامه های جنبی این کلاس آموزشی بود.

لازم به ذکر است که این کلاس ها در قالب برنامه های کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان در سطح مناطق روستایی و  عشایری آذربایجان غربی در ایام دهه فجر برگزار می شود.

  • کد خبر: ٦٠٣٥/
  • ١٠:١٨ - 1397/11/19/
  • تعداد بازدید: 71

خروج