چاپ
ارسال به دوست

برگزاری آیین گرامیداشت چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در اداره كل دامپزشكي آذربايجان غربي

به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، مراسم با شکوهی با حضور مدير كل دامپزشکی استان، نماینده ولی فقیه در اداره کل ، مسئولين ستادي و كارمندان در سالن اجتماعات اداره كل دامپزشكي استان آذربايجانغربي برگزار گردید.

اولین سخنران این مراسم ،  حجت لااسلام ولی زاده مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در اداره کل دامپزشکی با تسلیت فرار رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب رمز جاودانگی انقلاب را رهبری بی نظیر امام خمینی  (ره) قلمداد نمود که همواره در محوریت اسلام بوده است.  

دکتر داهیم  مدير كل دامپزشكي استان سخنران دوم این مراسم ضمن خوشامد گویی و تبریک ایام مبارک دهه فجر و  گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بااشاره به اینکه قبل از انقلاب تنها2 دامپزشک دراستان حضور داشتند تصریح کرد: درحال حاضر نزدیک به٣ هزار دامپزشک متخصص باانجام ٦٠نوع فعالیت دامپزشکی درسراسر استان مشغول به فعالیت هستند که نشان از میزان دسترسی ٩٠ درصدی مردم به خدمات دامپزشکی است.

وی بااشاره به اینکه دامپزشکی استان سالانه٢٠ میلیارد تومان برای سلامت دام های استان هزینه می کند خاطرنشان کرد: ۵۵‌ درصد این هزینه ها از جمله واکسیناسیون دام و طیور،‌سموم و خدمات دامپزشکی که بالای ١١میلیارد تومان هزینه است بصورت یارانه ای و رایگان در اختیار مردم استان قرار می گیرد.

در ادامه  به 4 نفر از  همکاران که در مسابقه  فرهنگی دهه فجر شرکت کرده بودن بقید قرعه هدایه دریافت نمودند و از 4 فرزندان همکاران که به سن تکلیف رسیده بودند لوح و هدیه اهداء گردید و  مراسم با  پخش کلیپ جذاب از ایام انقلاب و پذایرایی پایان یافت.

  • کد خبر: ٥٩٧٤/
  • ١٠:٤٣ - 1397/11/17/
  • تعداد بازدید: 69

خروج