< اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی
 


چاپ
ارسال به دوست

بازدید سرزده مدیر کل دامپزشکی از شبکه دامپزشکی شهرستان خوی

نقش دامپزشکی در ارتقاء امنیت غذایی و حفظ سرمایه های دامی بسیار مهم است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ،  دکتر داهیم  مدیر کل دامپزشکی استان  در سفر به شهرستان خوی از شبکه دامپزشکی شهرستان خوی بازدید نمود.

در این بازد دکتر منصوری ، رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوی  گزارش  مصوری از اقدامات و عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان در 9 ماهه سال جاری ارائه و مسائل و مشکلات مرتبط با دامپزشکی در سطح  شهرستان را بیان نمود.

دکتر کامیار داهیم نیز در این بازدید  با اشاره : به  مطالب ارزشمندی از وضعیت کلی کشور ، نقش سازمان دامپزشکی کشور برای انجام  ضربتی برنامه های کنترل و پیشگیری از بیماریهای دامی و نقش دامپزشکی در اقتصاد مقاومتی  و  اقتصاد کشور با دفاع از عملکرد دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری نمودند که با همت و پشتکار دولتمردان ، سیاستهای مدبرانه و  هوشمندانه دولت مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی با  اشاره به مشکلات دولت در نتیجه تحریم­های اقتصادی آمریکا تنها راه عبور از مشکلات را  همدلی و افزایش کار و اتکا به توان داخلی عنوان نمودند و نقش دامپزشکی در ارتقاء امنیت غذایی و حفظ سرمایه­ های دامی را مهم دانست  و گفت : دولت و وزارت جهاد کشاورزی برنامه های خوبی برای ارتقاء و افزایش  رفاه حال کارکنان در نظر گرفته است .

در ادامه دکتر داهیم با تشریح مختصری از وظایف و عملکرد گسترده دامپزشکی در حوزه بهداشت وسلامت دام، پیشگیری از بیماری های خطرناک مشترک بین انسان و دام و تامین امنیت غذایی از مزرعه تا سفره، بر لزوم نگاه ویژه مسئولین شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت تاکید نمود.

در این بازدید  دکتر داهیم در جلسه بحث و گفتگو با همکاران از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پرسنل شاغل قرار گرفت و دستورات لازم در جهت رفع مشکلات همکاران صادر نمود و با تقدیر و قدردانی از عملکرد پرسنل بر اجرای مسایل فنی و اداری تاکید نمود.

  • کد خبر: ٤٦١٠/
  • ١٠:٢٤ - 1397/10/18/
  • تعداد بازدید: 138

خروج