< اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی
 


چاپ
ارسال به دوست

بازدید دکتر کامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی از شبکه دامپزشکی شهرستان سلماس

تاکید بر انجام ضربتی برنامه های کنترل و پیشگیری از بیماریهای دامی

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکترکامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان از شبکه دامپزشکی شهرستان سلماس بازدید نمود.

 در این بازدید دکتر فیضی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سلماس گزارش کاملی از وضعیت شهرستان در خصوص جمعیت دامی و  اقدامات انجام شده در جهت پیشگیری  از بیماریهای دامی و طیور  و عملکرد شبکه و همچنین در خصوص مسائل ادای توضیحاتی ارائه نمود.

وی ضمن بیان گوشه ای از فعالیت و تلاش همکاران در حوزه جغرافیایی گستره شهرستان  سلماس با تعداد وسیع واحدهای اپیدمیولوژیک ، از حضور مدیر کل در جمع همکاران قدردانی و پاره ای از مشکلات موجود را بیان نمودند

در این بازدید  دکتر داهیم با اشاره  به اهمیت جایگاه دامپزشکی در خدمت رسانی به جامعه بر  استمرار تلاش و افزایش گستره خدمت رسانی به عموم جامعه بویژه بهره برداران و تولید کنندگان و همچنین برای انجام  ضربتی برنامه های کنترل و پیشگیری از بیماریهای دامی تاکید نمود .

  دکتر داهیم در  جلسه  ای که در محل شبکه  دامپزشکی شهرستان سلماس  با حضور همکاران ترتیب یافته بود حضور و از اقدامات موثر پرسنل در حوزه های مختلف اعم از اداری و دامپزشکی تقدیر و تشکر نمود و  برنامه های آتی اداره کل دامپزشکی را  در جهت رفاه حال پرسنل یاد آور شد.

 

  • کد خبر: ٤٥٦٣/
  • ١٢:٢٣ - 1397/10/17/
  • تعداد بازدید: 127

خروج