چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت هفته بسیج جمعی از بسیجیان اداره کل با مدیرکل دامپزشکی دیدار کردند

در 5 آذرسالروز تاسیس بسیج مستضعفان جمعی از بسیجیان اداره کل با مدیر کل دامپزشکی دیدار کردند.

تاکید مدیر کل دامپزشکی استان بر تقویت تفکر و روحیه بسیجی در میان بسیجان اداره کل دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج جمعی از بسیجان اداره کل با دکتر داهیم مدیر کل دامپزشکی استان دیدار کردند.

در این دیدار مدیر کل دامپزشکی استان نیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثار گران بسیجی ، هفته بسیج و 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان اداره کل تبریک و تهنیت گفت و پیروی از تفکر و روحیه بسیجی،  را راه گشای مشکلات کشور دانست و بر تقویت تفکر و روحیه بسیجی در میان بسیجان اداره کل تاکید نمود .

 در ادامه دیدار حجت الاسلام والمسلمین ولی زاده مسئول دفتر نماینده ولی فقیه  اداره کل با اشاره به تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره) گفت : بسیج ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت 40 سال از حیات پر برکت انقلابِ با عظمتِ اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی ها، فداکاری ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها ی کشور  مشهوداست.
  وی گفت: بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران  هشت سال دفاع مقدس  و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد.

در خاتمه مهندس پورجوان فرمانده پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) اداره کل دامپزشکی استان  نیز گزارشی از فعالیت های و اقدامات پایگاه ارائه نمود.

  • کد خبر: ٢٦٧٩/
  • ١٤:١٨ - 1397/09/05/
  • تعداد بازدید: 77

خروج