نسخه آزمایشی
 


چاپ
ارسال به دوست

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته وحدت هفته بسیج در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

مراسم با شکوهی به مناسبت هفته وحدت سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج با حضور مدیر کل دامپزشکی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، فرمانده بسیج حوزه شهید رجایی ادارات کل استان ، مسئولین ستاد ی و پرسنل در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، در این مراسم حجت الاسلام  والمسلمین ولی زاده  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل ضمن تبریک ایام خجسته هفته وحدت و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)  و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج گفت: با مطالعه در تاریخ اسلام می توان شواهد فراوانی از وحدت و هم گرایی و ثمرات آن در بین مذاهب اسلامی یافت و آنها را به عنوان اسوه و نمونه به جوامع اسلامی معرفی نمود.

وی با اشاره به  اینکه : یکی از آثار و برکات وحدت اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که مردم با صرف فعل خواستن و دست در دست یکدیگر توانستند دست طاغوتیان و کشورهای سلطه گر را از کشور عزیزمان کوتاه کنند. گفت: نتیجه می گیریم تا وحدت و یکپارچگی بین آحاد مختلف مردم وجود دارد، دشمنان با هیچ حربه و نیرنگی نمی توانند به خواسته های شوم خود برسند.

 در این مراسم مدیر کل دامپزشکی استان نیز با تبریک ایام خجسته هفته وحدت و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)  و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج گفت : ایام هفته وحدت که با میلاد پیامبر بزرگوار اسلام مصادف است، آرام‌ بخش‌ ترین و ارزشمند ترین ایام برای مسلمانان عالم است. و اگر تمامی مسلمانان با یکدیگر وحدت داشته باشند به بزرگترین قدرت جهان تبدیل خواهند شد و می‌ توانند شکوه، عظمت و مجد اسلام را در تمامی عرصه‌ ها به نمایش در آورند. و حفظ وحدت را نقطه اوج جهان اسلام دانست.

در پایان این مراسم  ، مولودی خوانی ، پخش شیرینی و تجلیل از همکاران بسیجی نمونه و همکار بازنشسته و برگزیدگان مسابقه هفته  وحدت  از برنامه های جانبی این مراسم معنوی بود.

  • کد خبر: ٢٥٦٣/
  • ١١:٥٤ - 1397/09/01/
  • تعداد بازدید: 44

خروج