چاپ
ارسال به دوست

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته وحدت هفته بسیج در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی

مراسم با شکوهی به مناسبت هفته وحدت سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج با حضور مدیر کل دامپزشکی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، فرمانده بسیج حوزه شهید رجایی ادارات کل استان ، مسئولین ستاد ی و پرسنل در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، در این مراسم حجت الاسلام  والمسلمین ولی زاده  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل ضمن تبریک ایام خجسته هفته وحدت و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)  و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج گفت: با مطالعه در تاریخ اسلام می توان شواهد فراوانی از وحدت و هم گرایی و ثمرات آن در بین مذاهب اسلامی یافت و آنها را به عنوان اسوه و نمونه به جوامع اسلامی معرفی نمود.

وی با اشاره به  اینکه : یکی از آثار و برکات وحدت اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که مردم با صرف فعل خواستن و دست در دست یکدیگر توانستند دست طاغوتیان و کشورهای سلطه گر را از کشور عزیزمان کوتاه کنند. گفت: نتیجه می گیریم تا وحدت و یکپارچگی بین آحاد مختلف مردم وجود دارد، دشمنان با هیچ حربه و نیرنگی نمی توانند به خواسته های شوم خود برسند.

 در این مراسم مدیر کل دامپزشکی استان نیز با تبریک ایام خجسته هفته وحدت و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)  و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج گفت : ایام هفته وحدت که با میلاد پیامبر بزرگوار اسلام مصادف است، آرام‌ بخش‌ ترین و ارزشمند ترین ایام برای مسلمانان عالم است. و اگر تمامی مسلمانان با یکدیگر وحدت داشته باشند به بزرگترین قدرت جهان تبدیل خواهند شد و می‌ توانند شکوه، عظمت و مجد اسلام را در تمامی عرصه‌ ها به نمایش در آورند. و حفظ وحدت را نقطه اوج جهان اسلام دانست.

در پایان این مراسم  ، مولودی خوانی ، پخش شیرینی و تجلیل از همکاران بسیجی نمونه و همکار بازنشسته و برگزیدگان مسابقه هفته  وحدت  از برنامه های جانبی این مراسم معنوی بود.

  • کد خبر: ٢٥٦٣/
  • ١١:٥٤ - 1397/09/01/
  • تعداد بازدید: 76

خروج