چاپ
ارسال به دوست

نشست منطقه ای مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات ادارات کل دامپزشکی منطقه ۴ در ارومیه

منطقه بندی مراکز دامپزشکی کشور به 5 منطقه با محوریت و موضوعیت دامپزشکی کلان گام مهمی به سوی ترفیع جایگاه سازمان و تثبیت ممتاز آن در ساختار کلان و عمومی کشور از حیث توسعه و پیشرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، نشست مسئولین فناوری اطلاعات منطقه 4 سازمان دامپزشکی کشور با حضوردکتر کامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان ، مهندس فرهنگی ،مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات سازمان دامپزشکی کشور و مدیران ادارات فناوری اطاعات و ارتباطات ادارات کل دامپزشکی استانهای آذربایجان شرقی ، اردبیل ، زنجان و قزوین  به میزبانی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی در سالن جلسات این  اداره کل برگزار گردید.  

در این نشست مهندس فرهنگی مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور ،  با بیان اینکه :در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمان دامپزشکی کشور منطقه بندی دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان دامپزشکی با موضوعیت بخشیدن به تدوین الگوی کلان مدیریت نظام دامپزشکی و اعطای برخی اختیارات قابل واگذاری حوزه های مختلف ستادی به مراکز وابسته به اجرا گذاشته شده است .

وی گفت : این منطقه بندی ، با نقطه عزیمت قرار دادن این اهداف عالی و نیز اتکاء به تجارب انباشته شده فراوان و التزام به ضرورت های ناشی از نگاه توسعه ای به این بخش مهم از بدنه دولت ، بر آن است تا با منطقه بندی مراکز دامپزشکی کشور به 5 منطقه با محوریت و موضوعیت دامپزشکی کلان گام مهمی به سوی ترفیع جایگاه سازمان و تثبیت ممتاز آن در ساختار کلان و عمومی کشور از حیث توسعه و پیشرفت بردارد.

در این نشست  زیرساخت­های ارتباطی، سخت ­افزاری و نرم افزاری ادارات کل دامپزشکی منطقه 4 و مشکلات پیش روی توسعه همه­ جانبه سامانه­ ها ونرم­ افزارهای سازمان و اتوماسیون­ های مستقر در ادارات کل استان­ها مطرح شد .

همچنین برنامه های راهبردی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری  توسط مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشورتشریح  گردید و به منظور دستیابی به دانش لازم برای تصمیم گیری ، تجمیع اطلاعات سامانه ها و یکپارچه سازی افقی و عمودی سامانه ها با رویکرد هوش سازمانی در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است ،  مدیران فناوری اطلاعات استانهای منطقه 4 ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فناوری استان ، به بررسی مشکلات و راهکارهای رفع آن پرداختند.

لازم به ذکر است  در این نشست ، مهندس نادر فخوری رئیس اداره فناوری اطلاعات، ارتباطات  اداره کل  دامپزشکی استان آذربایجان غربی بعنوان دبیر منطقه 4 انتخاب گردید.

  • کد خبر: ١٩٥٩/
  • ٠٩:٤٣ - 1397/08/14/
  • تعداد بازدید: 94

خروج