نسخه آزمایشی
 


بوکان : برگزاري کارگاه آموزشي پيشگيري از بيماري آنفلوانزاي فوق حاد پرندگان براي پرسنل كشتارگاه طيور كابان
تشريح دستورالعمل هاي سازمان دامپزشكي ، لزوم رعايت اصول امنيت زيستي ، رعايت اصول حفاظت و امنيت و بهداشت فردي و بهداشت محيط در کارگاه آموزشی ویژه پرسنل کشتارگاه طیور کابان
 ١٣٩٧/٠٩/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیرانشهر:در یافت لوح تقدیر و تندیس بعنوان برترین های سلامت
با عنایت به جایگاه سلامت بعنوان محور توسعه پایدار و به منظور افزایش آگاهی و به پاس تلاش های موثر در فعالیت های مرتبط در افزایش آگاهی مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی ، توانمندی و مشارکت ساختارمند در تامین ، حفظ و ارتقاء سلامت لوح تقدیر و تندیس برترین های سلامت به شبکه دامپزشکی شهرستان پیرانشهر اهداء گردید .
 ١٣٩٧/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهاباد :برخورد قانونی با عاملین عرضه غیر مجاز مرغ زنده و جلوگیری از فعالیت عاملين فروش
زنده فروشي در بازارهاي محلي و مغازه هاي مرغ فروشي يكي از مهمترين تهديدات عليه بهداشت عمومي جامعه مي باشد. كه بي توجهي به آن مي تواند مقدمات شيوع برخي از بيماريهاي مشترك بين انسان وطيور را فراهم كند،و علاوه بر به خطر انداختن سطح سلامتي جامعه خسارت اقتصادي فراواني نيز بهمراه داشته باشد .
 ١٣٩٧/٠٩/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
تکاب : برگزاری کارگاههای آموزشی-ترویجی با موضوع " پیشگیری از بیماریهای مشترک بین انسان و دام" ویژه دانش آموزان مقاطع متوسطه در سطح مدارس
آموزش و ترویج در حوزه دامپزشکی نقش موثری در کنترل و پیشگیری بیماریها و همچنین بهبود سطح بهداشتی جامعه و تقویت فرهنگ مصرف غذایی جامعه دارد.
 ١٣٩٧/٠٩/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
ماکو : پایش و مراقبت از بیماری انفلوانزای فوق حاد پرندگان
بر اساس آزمایشات تکمیلی شهرستان ماکو از نظر بیماری انفلوآنزای فوق حاد پرندگان تحت کنترل و منفی بوده است .
 ١٣٩٧/٠٩/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>