پرداخت بالغ بر 1 میلیارد ريال بابت غرامت دام های راکتوری بیماریهای سل و بروسلوز ، مشمشه و هاری طی 12 ماهه سال 97
در راستای جبران بخشی از خسارت وارده به دامداران و حمایت از صنعت دامداری استان ، مبلغ یک میلیارد و 904 میلیون 870 هزار ریال از بابت غرامت دامهای راکتور بیماریهای سل و بروسلوز ، مشمشه و هاری به صاحبان دامهای مبتلا به بیماریهای فوق توسط اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی پرداخت شده است.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بهداشتی بر استحصال بیش از 70 هزار تن گوشت سفید و قرمز طی 12 ماه سال 97 در کشتارگاه‌های دام و طیور استان
70 هزار و 542 تن گوشت سفید و قرمز در 12 ماهه ماهه سال 97 در کشتارگاه‌های دام و طیور استان تحت نظارت های بهداشتی بازرسین بهداشتی اداره کل دامپزشکی استان استحصال شده است .
 ١٣٩٨/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٨/٠١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی 12 ماهه سال 97 بالغ بر 16 میلیون نوبت سر دام سبک و سنگین علیه بیماری واگیر دار و غیر واگیر دار در استان آذربایجان غربی ایمن سازی شده اند
مدیر کل دامپرشکی استان :دامداران ضمن واکسیناسیون دام ها برای مقابله و جلوگیری از شیوع بیماری های دامی رعایت اصول بهداشتی، قرنطینه‌ای، کنترل تردد دام، دفن بهداشتی تلفات و ضد عفونی دامداری ها را در دستور کار خود قرار دهند.
 ١٣٩٨/٠١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدارهای 26 گانه سازمان دامپزشکی به زنبورداران در سه ماهه اول سال 1398
سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه‌ای جهت پیشگیری و کنترل عوامل بیماری‌زا برای زنبورستانهای کشور، توصیه های مراقبتی لازم با توجه به شرایط اقلیمی سه ماهه نخست سال 1398 خورشیدی را صادر کرد.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>